متشکل از بهترین وکلای تهران و البرز(کرج- فردیس - ملارد) و شهریار باتجربه بسیار بالا

بهترین وکیل تهران را چگونه پیدا کنیم؟

بهترین وکیل تهران
 • 15 اردیبهشت 1403
 • 11 دقیقه
 • بدون دیدگاه
 • نوشته شده توسط تیم تحریره فروکیل

گروه وکلای فروکیل در قالب این مقاله سعی در توضیح نکته دارد که بهترین وکیل تهران کیست؟ چگونه می توان با بهترین وکیل تهران ارتباط گرفت و چه خصوصیات و ویژگی هایی دارد تاثیر او در پرونده های کیفری و حقوقی به چه میزان است ؟چرا زمانی که دچار مشکل در زمینه حقوقی کیفری می شویم باید بهترین وکیل تهران ارتباط بگیریم؟ برای دریافت پاسخ سوالات در این زمینه پیشنهاد می دهیم مقاله ذیل را با دقت مطالعه کنید.

بهترین وکیل تهران کیست؟

همانطور که می دانید شهر تهران به دلیل جمعیت زیادی که دارد، در زمینه دعاوی حقوقی با حجم بیشتری از پرونده مواجه است و روزانه تعداد پرونده نسبتا زیادی در این شهر ثبت می شود. انتخاب بهترین وکیل تهران از مهم ترین اقداماتی است که برای حل مشکلات حقوقی باید در نظر گرفت. معیارها و ویژگی های وکیل خوب را در این مقاله بیان می کنیم تا با درنظر گرفتن آنها بتوانید در نهایت بهترین انتخاب را داشته باشید. امروزه کمتر کسی پیدا می شود که درگیر پرونده های حقوقی نباشد؛ از همین رو به جای گذراندن ساعت ها وقت در دادگاه و سردرگم شدن، بهتر است که همان ابتدا یک وکیل متخصص و باتجربه را انتخاب کنید، زیرا داشتن یک وکیل با مهارت و تخصص کافی میتواند شما را در کسب نتیجه مطلوب یاری نماید. در ادامه همراه ما باشید تا بتوانید بهترین وکیل تهران را انتخاب کنید. بهترین وکیل تهران در حقیقت شخصی است که پس از طی دوره تحصیلات دانشگاهی در مقطع لیسانس و یا بالا تر در رشته حقوق یا فقه و مبانی حقوق اسلامی یا همتراز آن در حوزه علمیه، در آزمون کانون وکلای دادگستری که هر سال یک بار برگزار میشود، در رقابتی سنگین و نفس گیر موفق به کسب معدل و ترازی شده باشد که بتواند در بین رقبای پر شماری که دارد به عنوان کارآموز وکالت پذیرفته شود. مدت زمان دوره کارآموزی ۱۸ ماه است و پس از آن آزمونی تحت عنوان اختبار به صورت کتبی و مصاحبه علمی شفاهی برگزار می شود و شخصی که موفق به قبولی در مجموع ۲ آزمون کتبی و شفاهی فوق شود، مجاز به حضور در مراسم تحلیف می شود که در مراسم مذکور پس از طی تشریفات و اتیان سوگند توسط ایشان، وی به عنوان وکیل پایه یک دادگستری نائل میشود.

چگونه بهترین وکیل تهران را پیدا کنیم؟

سن و جنس وکیل ( زن یا مرد بودن ) ملاک و معیار مناسبی برای سنجش خوب بودن یا بد بودن بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران نیست. گاهی اوقات یک وکیل تحصیل کرده جوان بسیار می تواند از یک وکیل سال خورده و به ظاهر با تجربه به کار شما بیاید. زن یا مرد بودن وکیل نیز خیلی اهمیت ندارد و ملاک علم ، شهرت و حسن خلق اوست.

داشتن پروانه وکالت نکته مهمی است. وکلا و مشاوران حقوقی علاوه بر اخذ مدرک کارشناسی یا بالاتر مراحل بسیار سخت کانون وکلا را برای دریافت پروانه گذرانده است.

هیچگاه صرفاً به تبلیغاتی که یک وکیل کرده است اکتفا نکنید. تبلیغات تلویزیونی، اینترنتی و سایر رسانه های گروهی معیار و ملاک مناسبی برای تحقیق نیستند. می توانید به کانون وکلای دادگستری مراجعه کنید و در مورد سابقه وکیلی که قصد انتخاب آن را دارید مطلع شوید.

چگونه بهترین وکیل تهران را پیدا کنیم

تحقیق و تفحص کنید زیرا باید از توانایی علمی، شهرت، تجربه، حسن اخلاق و حق الوکاله و سایر خصوصیات بهترین وکیل تهران مطمئن شوید تا بتوانید که پرونده ای که گاه سرنوشت زندگی شما را رغم خواهد زد، به دستان با کفایت وی بسپارید

وظیفه بهترین وکیل تهران چیست؟

بهترین وکیل تهران در ارتباط با موکلین خود مسئولیت هایی را بر عهده دارد که برخی از مهم ترین آن ها به قرار ذیل است:

اصلی ترین وظیفه وکلا ارائه مشاوره حقوقی و راهنمایی موکلین است. وکیل باید با اتکا بر دانش و تجربه ای که در طی سالیان وکالت خود در پیگیری پرونده های مشابه کسب نموده موکلین را در مورد شرایط و مسیر پرونده قضایی راهنمایی کند.

بهترین وکیل تهران در دادگاه و سایر مراجع قضایی به عنوان نماینده موکل خود حضور پیدا کرده و با تسلط کافی بر موضوع پرونده و در اختیار داشتن مستندات موردنیاز از کلیه حقوق و منافع موکل دفاع می کند.

بهترین وکیل تهران وظیفه مدیریت دعاوی موکل را نیز عهده دار است به این معنا که ادعاهای موکل، مدارک و مستندات مربوط به پرونده را مورد بررسی قرار داده و و با شناسایی نقاط قوت پرونده بهترین شیوه و مسیر دفاعیه را برای آن انتخاب می کند.

وکیل موظف است که قوانین و مقررات مربوط به پرونده در دست اقدام را مورد بررسی و تحلیل قرار داده و راهنمایی های لازم در مورد حقوقی مربوطه را بعد  از تشخیص نقاط قوت و ضعف آن به موکل ارائه دهد.

وکیل باید از مهارت کافی در زمینه مذاکرات حقوقی برخوردار باشد و به عنوان نماینده موکل خود شرایط مساعد را برای او فراهم سازد.

وکلا موظفند بعد از قبول پرونده و عقد قرارداد حقوقی مسئولیت حل و فصل اختلافات مربوط به پرونده را بر عهده گیرند و با استفاده از روش های داوری و دادگاهی بهترین شرایط و مسیر را برای حل این اختلافات انتخاب کنند.

بهترین وکیل تهران با حق الوکاله ی اقساطی:

زمانی که شما می خواهید دادخواست تنظیم کنید و به دادگاه ارائه دهید، در زمینه ی ملکی، دعوای تصرف عدوانی مطرح کنید؛ همچنین، در زمینه ی مشکلات خانواده مثل مطالبه ی نفقه، مهریه یا طلاق احتیاج به یک راهنما دارید که راه حل را به شما نشان دهد؛ این راهنما همان وکیل است که می تواند با مهارت خود شما را در رسیدن به هدفتان یاری کند، شما فکر می کنید که توانایی مالی کافی ندارید تا هزینه های وکیل را بدهید، در این صورت چاره چیست؟

گروه وکلای فروکیل این امکان را فراهم نموده تا شما بتوانید به وکلای مورد نظر این موسسه به صورت اقساطی کار کنید؛ در سایت ما حتی این امکان نیز وجود دارد که وکیل متخصص  اقساطی بگیرید، و نیازی نیست که یک جا پرداخت شود.

مشاوره تلفنی با بهترین وکیل تهران

همان طور که می دانیم در زندگی امروزه و جوامع مدرن اکثر کارها به صورت تخصصی انجام شده و برای انجام آن به نیروی کار متخصص نیاز است. همان گونه که برای مشاوره تخصصی سلامت از پزشک نظر می خواهیم، برای مسائل حقوقی نیز مشورت با مشاور حقوقی یا وکیل متخصص ضروری است. چرا که اگر افراد بدون مشورت با یک وکیل تلفنی اقدام به شکایت و طرح دعوا نمایند، ممکن است وقت زیادی در فرآیند پرونده از متخصصان قضایی و دادگاه ها تلف شده و این موضوع به اطاله دادرسی می انجامد. همچنین در مسائل حقوقی اصطلاحی به نام اعتبار امر مختومه وجود دارد به این معنی که امکان طرح دعوا دوباره از فرد سلب می شود و اگر طرح دعوا بدون آگاهی از قوانین صورت گیرد، ممکن است محرومیت همیشگی برای فرد به وجود بیاید. بنابراین دریافت مشاوره حقوقی رایگان می تواند مانع از طرح چنین مسائلی شود و در نتیجه شما به حقوق از دست رفته خود خواهید رسید. برای ارتباط تلفنی با بهترین وکیل تهران شما میتوانید با هر یک از شماره های ۰۹۴۲۶۰۰۱۲۰۲/۰۹۱۹۷۹۶۹۳۶۷ ارتباط تلفنی گرفته و مشورت لازم را دریافت نمایید.

تاثیر بهترین وکیل تهران در پرونده های حقوقی و کیفری چیست؟

همانطوری که وقتی مریض می شویم اگر به دکتر مراجعه نکنیم و اقدام به خود درمانی کنیم علاوه بر این که بیماری از بین نخواهد رفت حتی که امکان دارد با گذشت زمان عوارض ناشی از خود درمانی مارا با خطر مرگ نیز مواجه سازد. مسائل حقوقی نیز مانند مسائل پزشکی بسیار پیچیده هستند که اگر بدون مشورت و بدون استفاده از وکلای مجرب و متخصص انجام شود. علاوه براینکه مشکل حل نخواهد شد، خسارات مالی یا جانی سنگین با تبعات غیر قابل جبران به وجود خواهد آورد. اما با داشتن وکیل خوب شما به راحتی در زمان محدود، با کمترین هزینه، بهترین راهکار قانونی و حقوقی را برای حل مشکل حقوقی  خود پیدا خواهید کرد. به عبارتی داشتن وکیل علاوه بر اینکه هزینه نیست به نوعی با حضور وکیل در یک پرونده علاوه بر صرفه جویی در هزینه ها شخص در سریع ترین زمان ممکن به نتیجه خواهد رسید.

ویژگی بهترین وکیل تهران چیست؟

یک وکیل خوب قبل از پذیرش یک پرونده، ابتدا جلسه را ترتیب می دهد تا با موکل مفصلا راجب پرونده صحبت کند و تمامی اسناد و مدارک ارائه شده را با حوصله جزء به جزء بررسی میکند و نتایج احتمالی که در آینده ناشی از طرح دعوا حاصل خواهد شد را با او درمیان می گذارد همچنین در خصوص هزینه های دادرسی دعاوی حق الوکاله وکیل و مدت زمان تقریبی رسیدگی به پرونده را به موکل خود در اطلاع میدهد تا بدین ترتیب موکل یک تصمیم درست راجب طرح دعوا یا عدم طرح آن بتواند بگیرد.

 • وکیل خوب باید به روز باشد

با توجه به تغییراتی که در قوانین و مقررات اتفاق می افتد لازم و ضروری است یک وکیل خوب خود را با قوانین و مقررات جدید به روز نگه دارد.  و صرفاً به دانش چند سال قبل خود اکتفا نکند.

 • وکیل خوب باید امین و امانت دار باشد

وکیل خوب باید محرم اسرار موکلش باشد و هرگز اطلاعات و اتفاقات موکل خود را حتی بعد از اتمام پرونده پیش هیچ فردی افشا نکند.

 • پرهیز از گفتن توانایی های غیر قانونی و کذب و بلوف زدن

وکیل خوب هرگز موکل را الکی امیدوار نمی سازد بلکه با توضیحاتی جامع و کامل مسیر درست قانونی و نحوه سپری شدن مراحل رسیدگی پرونده را برای موکل شفاف سازی می کند و هرگز با بیان موضوعاتی چون من اطمینان صد در صد می دهم سعی در فریب و صرفاً گرفتن حق الوکاله را ندارد .

 • یک وکیل خوب بهترین و کم هزینه ترین و سریعترین راه حل را پیشنهاد میکند

یک وکیل خوب پس از بررسی اسناد و مدارک ارائه شده و صحبت های لازم با موکل برای حل مشکل پیش آمده  باید چندین راه حل قانونی را روی میز داشته باشد. همچنین علاوه بر مراجع قضایی ابتدا باید سعی کند موضوع پیش آمده را با مذاکره و لاوی گری به نتیجه برساند.

ویژگی بهترین وکیل تهران چیست؟

اگر به ناچار پروسه قضایی را انتخاب کرد نتایج حاصل از طرح دعوا را برای موکل تشریح خواهد کرد.

 • استفاده از تجربه ی دیگران و کمک به قاضی جهت روشن شدن ابهامات پرونده

یک وکیل خوب علاوه بر علم و دانش خود، از تجارب دیگران را نیز جهت حل موضوع کمک میگیرد و برای کشف حقیقت تمامی همکاری های لازم را با قاضی انجام میدهد و نباید هرگز از آن سوء استفاده کند که این خلاف شان وکالت و وکیل خوب است.

 • برخورد محترمانه با قاضی موکل طرف مقابل

وکیل خوب علاوه بر اینکه باید همه جوانب را رعایت کند نهایت احترام به موکل و قاضی و طرف مقابل را نیز باید داشته باشد.

 • وکیل خوب دارای یک یا چند تخصص است

با توجه به این که حوزه حقوق مانند بیشتر حوزه ها چون پزشکی و… پیچیدگی و سختی موضوعی خاص خود را دارد، پس وکلایی که به صورت تخصصی صرفا در یک یا چند موضوع دعاوی مشغول مشاوره و وکالت هستند از تجربه و تخصص بالایی نسبت به وکلایی که در همه حوزه فعالیت می کنند برخوردارند.

 • وکیل خوب باید قلمی سنگین و روابط عمومی و فن بیان قوی داشته باشد نظر به محدودیت زمان دفاع در جلسات رسیدگی وکیل خوب باید برای دفاع بیان شیوا و رسایی داشته باشد .و با بیان سنجیده و نافذ بتواند که در یک یا چند جمله دفاع خود را تحریر یا بیان کند.

خلاصه مطلب: زمانی که دچار چالش حقوقی یا کیفری می‌شویم، و به تبع آن به دنبال بهترین وکیل تهران می‌گردیم قطعاً برای ما مهم است که اگر به طور مثال در زمینه کیفری دچار مشکل شدیم با یک وکیل کیفری که به صورت تخصصی در ایران فعالیت می‌کند ارتباط بگیریم یا اگر دچار مشکل ملکی شدیم با وکیل ملکی در تهران ارتباط بگیریم گروه وکلای فروکیل با استفاده از وکیل طلاق، وکیل ملکی ، وکیل کیفری، وکیل خانواده و وکیل مطالبه وجه و…. صورت تخصصی به شما خدمت رسانی خواهند کرد . برای مراجعه حضوری به گروه وکلای فروکیل شما می‌توانید به آدرس ما در فردیس قریشی شمالی نبش خیابان بیست و نهم برج آوین سنتر طبقه ۵ واحد ۵۰۲ مراجعه حضوری نمایید یا با شماره‌های ۰۹۴۲۶۰۰۱۲۰۲/۰۹۱۹۷۹۶۹۳۶۷ ارتباط تلفنی گرفته و مشاوره‌های لازم را دریافت نمایید.

4.9/5 - (13 امتیاز)

پیشنهاد می کنیم این مطالب را هم بخوانید

شیربها در قانون وجود دارد؟ بررسی مسائل پیرامون آن

گروه وکلای فروکیل در قالب این مقاله سعی در توضیح شیربها دارد و بررسی می‌کنیم که آیا شیربها در قانون ایران تعریف شده است یا نه و اینکه عدم پرداخت یا پرداخت آن چه ضمانت اجرایی خواهد…

بازدید: 358 نفر
1402/09/28
خواندن این مقاله

وکیل حرفه ‌ای در فردیس با سابقه و به صورت تضمینی

اگر یک پرونده حقوقی و یا کیفری در دادگاه کرج دارید و قصد دارید از یک وکیل حرفه ‌ای در فردیس کمک بگیرید؛ این مقاله برای شما آماده شده است. وکیل در فردیس شخصی است که نه…

بازدید: 794 نفر
1402/05/20
خواندن این مقاله

انواع طلاق چیست و طلاق به چند دسته تقسیم می‌شود

انواع طلاق بر اساس امکان رجوع به دو دسته تقسیم می‌شود طلاق‌های رجعی و طلاق بائن که در این مقاله تفاوت این دو طلاق را بررسی خواهیم کرد طلاق رجعی طلاقی است که بعد از جاری شدن…

بازدید: 413 نفر
1402/09/01
خواندن این مقاله

نفقه فرزندان چیست و پرداخت آن بر عهده چه کسی است؟

یکی از حقوق فرزندان  بر عهده پدرشان می‌باشد نفقه است . نفقه فرزندان شامل هزینه‌هایی از قبیل خوراک، پوشاک، مسکن ،هزینه‌های متعارف زندگی و.... می‌باشد برای  پرداخت نفقه قاضی بابت تعیین مقدار نفقه فاکتورهایی مثل استطاعت مالی…

بازدید: 525 نفر
1402/07/15
خواندن این مقاله

ممنوع الخروج کردن زوج بابت مطالبه مهریه به چه صورت است؟

زوجه با داشتن سند رسمی ازدواج می‌تواند از طریق اجرای اداره ثبت مطالبه مهریه بکند . برای این امر او باید دفتر ازدواجی که در آنجا عقدنامه‌شان تنظیم شده مراجعه کند و  تقاضای صدور اجراییه کند و…

بازدید: 497 نفر
1402/07/26
خواندن این مقاله

رجوع از هبه به همسر

گروه وکلای فروکیل در ذیل این مقاله سعی در توضیح این نکته دارد که هبه چیست؟ زمانی که مردی به همسرش یا زنی به همسرش مالی را تحت عنوان عقد هبه انتقال میدهد آیا قابل رجوع است؟…

بازدید: 237 نفر
1402/11/24
خواندن این مقاله

سوالات و نظرات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی رایگان مشاوره تلفنی رایگان - 09426001202 مشاوره تلفنی رایگان - 09197969367 مشاوره تلفنی رایگان - 09376848721