متشکل از بهترین وکلای تهران و البرز(کرج- فردیس - ملارد) و شهریار باتجربه بسیار بالا

بهترین وکیل طلاق در فردیس به صورت فوری با فروکیل

وکیل طلاق در فردیس
 • 20 مرداد 1402
 • بروزرسانی: ۱۵ شهریور ۱۴۰۲
 • 6 دقیقه
 • بدون دیدگاه
 • نوشته شده توسط تیم تحریره فروکیل

هنگامی که زن و شوهر دیگر قادر به ادامه زندگی مشترک نیستند شاید طلاق بهترین راهکار باشد.  وکیل طلاق در فردیس همیشه توصیه می‌کند تمامی جنبه‌های طلاق و جدایی را در نظر بگیرید و اگر تصمیم خود را گرفته‌اید اقدام به انجام آن نمایید. در این مقاله سعی شده است که اطلاعات بیشتری درباره وکیل طلاق داده شود.

در چه زمانی زن و یا شوهر نیاز به وکیل طلاق دارد؟

هنگامی که یکی از زوجین قصد جدایی دارد و نمی‌داند که چگونه مراحل طلاق را طی کند می‌تواند با وکیل طلاق در فردیس مشورت کند. در واقع گاهی اوقات زن خواستار جدایی است؛ که در این صورت باید حتما با کمک وکیل طلاق شرایط مقرر در قانون را اثبات کند تا بتواند حکم را طلاق را از دادگاه بگیرد. در برخی از موارد اثبات این شرایط بسیار سخت است و به همین دلیل زن نیاز دارد تا با وکیل طلاق مشورت کند.

مرد نیز می‌تواند برای انجام مراحل طلاق از وکیلی که در این زمینه فعالیت می‌کند راهنمایی بخواهد. حتی اگر مرد مشغله کاری داشته باشد و زمان زیادی برای انجام مراحل طلاق ندارد می‌تواند از وکیل بخواهد این مراحل را انجام دهد.

وکیل طلاق در فردیس چه کارهایی انجام می‌دهد؟

برای این که آشنایی بیشتری با وکیل طلاق و فعالیت او داشته باشید در این قسمت به بررسی وظایف او می‌پردازیم:

 • اولا که این وکیل با حقوق خانوده و قوانین طلاق آشنایی دارد. همان طور که می‌دانید در قانون، طلاق انواع گوناگونی دارد و وکیل طلاق در فردیس می‌تواند به شما راهنمایی و مشاوره بدهد.
 • تنظیم یک لایحه طلاق از وظایف وکیل در طول مدت قبول پرونده است. او باید بتواند از دلایل طلاق زوجین دفاع کند به این خاطر که قانون برای طلاق سختگیری‌هایی دارد.
 • قبل از انجام طلاق، وکیل باید ابتدا مشکلات زوجین را بشنود و در صورتی که مشکل آنها قابل حل بود به آنان مشاوره خانواده را پیش نهاد بدهد. بسیاری از وکلا در فردیس مصلحت زوجین را می‌خواهند و به همین دلیل به آنها توصیه می‌کنند ابتدا برای رفع مشکلی که با یکدیگر دارند به مراکز روانشناسی مراجعه کنند.
 • مشاوره به موکل یکی دیگر از وظایفی اوست. اگر موکل در هر مرحله‌ای از طلاق باشد و در این خصوص سوال دارد باید از وکیل طلاق خود بپرسد.

وکیل انواع طلاق

وکیل انواع طلاق

همان طور که اطلاع دارید؛ طلاق دارای انواعی است و وکیل می‌تواند در تمامی این زمینه‌ها به شما راهنمایی بدهد به عبارت دیگربهتر است با انواع طلاق با وکیل آشنا شوید:

 • طلاق از طرف زن: در این نوع طلاق زن قصد دارد از همسرش جدا شود. این نوع طلاق سخت‌ترین نوع طلاق است به این خاطر که زن باید دلایل خود را برای طلاق بیان کند و هر کدام از این دلایل نیاز به اثبات دارد. وکیل طلاق در فردیس می‌تواند به شما تمام راهنمایی‌های لازم را برای اثبات این طلاق بدهد.
 • جدایی و طلاق از طرف مرد: نیاز است که مرد برای انجام طلاق حقوق زن را پرداخت کند و سپس حکم طلاق را از دادگاه بگیرد. معمولا انجام مراحل بسیار طولانی است و مدت زمان زیادی لازم است که تمامی مراحل طلاق طی شود. توصیه می‌شود از وکیل طلاق بخواهید که در پی‌گیری مراحل به شما کمک کند.
 • توافق بر انجام مراحل طلاق : اگر مرد و زن با یکدیگر توافق کنند که ادامه زندگی مشترک غیر ممکن است؛ باید در دادگاه تقاضای طلاق توافقی را بدهند. معمولا در این نوع طلاق باید ابتدا به مشاوره رجوع کرد و اگر زوجین اصرار بر طلاق داشتند، مرکز مشاوره گواهی عدم امکان سازش صادر می‌کند. با وکالت دادن به وکیل طلاق توافقی در فردیس می‌توانید تمامی مراحل را به او بسپارید.

در طلاق از طرف زن وکیل طلاق در فردیس چه کمکی می‌تواند نمایید؟

اگر زن بخواهد از همسرش جدا شود دو راهکار بیشتر ندارد. او یا باید به صورت توافقی از همسرش جدا شود و یا این که شرایط طلاق از طرف زن را داشته باشد. این شرایط شامل موارد زیر است:

 • اولا که نیاز است که زن حق طلاق داشته باشد که در این صورت باید حتما از شرایط حق طلاق در فردیس آگاهی داشته باشد.
 • زن در عسر و حرج باشد به این معنا که ادامه زندگی مشترک با مرد برای او بسیار دشوار است. در این موارد وکیلی که به صورت تخصصی در فردیس فعالیت می‌کند به او راهنمایی بدهد. عسر و حرج مصادیقی دارد و لازم است که تمامی این مصادیق توسط زن اثبات شود در غیر اینصورت امکان صدور حکم طلاق وجود ندارد. برای مثال باید مرد به مدت طولانی غایب باشد و یا این که زن را کتک بزند. اعتیاد مرد و یا ابتلای مرد به بیماری صعب‌العلاج از موارد دیگری است که زن با استناد به آنها می‌تواند تقاضای طلاق از دادگاه داشته باشد.
 • در مواردی که زن در عسر و حرج است باید شرایط سخت خود را به اثبات دادگاه برساند. معمولا اثبات این شرایط طولانی و خسته کنند و گاهی اوقات غیر ممکن است. بنابراین وکیل طلاق در فردیس می‌تواند به شما راهنمایی لازم را برای جمع آوری مدارک بدهد.

وکیل طلاق در فردیس

بهترین وکیل طلاق در فروکیل

اگر قصد دارید که مراحل طلاق را در کوتاه‌ترین زمان انجام دهید و یا این که به مشورت بیشتری در این خصوص نیاز دارید، توصیه ما این است که از وکیل طلاق در فروکیل مشورت بخواهید. وکیل طلاق در گروه فروکیل تجربه زیادی در خصوص پرونده‌های طلاق دارد و می‌تواند شما را در تمامی زمینه‌های مربوط به طلاق راهنمایی کند. همچنین اگر نیاز به مشاوره حقوقی رایگان در فردیس دارید می‌توانید با فروکیل تماس بگیرید.

جمع بندی

طلاق می‌تواند هم به صورت توافقی و هم به صورت یکطرفه انجام شود. طلاقی که به صورت توافقی است. وکیل طلاق فردی است که در انجام پروسه طلاق به شما کمک می‌کند به این خاطر که با قوانین طلاق آشنایی دارد و پرونده طلاق زیادی داشته است.

از طرفی استفاده از وکیل طلاق باعث صرفه جویی در وقت هم می‌شود.

سوالات پایانی

آیا وکیل طلاق فروکیل در مورد اعتیاد مرد می‌تواند راهنمایی بدهد؟

در صورتی که مرد اعتیاد داشته باشد زن حق دارد از دادگاه تقاضای طلاق بخواهد، اما نیاز به اثبات عسر و حرج زن دارد. وکیل طلاق فروکیل می‌تواند دلایل و مدارک موجود را جمع آوری کند.

آیا امکان دریافت مهریه در طلاق توافقی وجود دارد؟

بله در صورتی که زن و مرد درباره پرداخت مهریه توافق کرده‌ باشند می‌توان مهریه را دریافت کرد.

4.9/5 - (103 امتیاز)

پیشنهاد می کنیم این مطالب را هم بخوانید

وکیل طلاق در مارلیک و آشنایی با بهترین گروه وکلا در این منطقه

وکیل طلاق در واقع همان وکیلی است که به امور خانواده که یکی از زیر مجموعه‌های آن طلاق است می پردازد. طلاق خود به سه نوع طلاق از ناحیه زوج، طلاق از ناحیه زوجه ،طلاق توافقی تقسیم…

بازدید: 596 نفر
1402/06/22
خواندن این مقاله

منظور از حضانت فرزندان چیست؟

منظور از حضانت فرزندان این است که حضانت  در واقع حق و تکلیفی است که بر عهده پدر و مادر است برای نگهداری و حفاظت از فرزندشان، حال در صورتی که والدین بخواهند جدا از هم زندگی…

بازدید: 509 نفر
1402/07/18
خواندن این مقاله

وکیل ملکی در سال ۱۴۰۳ با سابقه بالا و حق الوکاله قسطی

گروه وکلای فروکیل در قالب این مقاله سعی در توضیح و شناسایی بهترین و برجسته ‌ترین وکیل ملکی در تهران و کرج به شما مطالعه کننده محترم خواهد داشت توضیح اینکه وکیل ملکی کیست چه وظایفی دارد…

بازدید: 36 نفر
1403/02/23
خواندن این مقاله

هزینه وکیل برای اجرای مهریه چقدر می باشد

گروه وکلای فروکیل در قالب این مقاله سعی در توضیح نکته دارد که آیا برای اجرای مهریه احتیاج به گرفتن وکیل داریم یا نه اگر وکیل گرفتیم به سراغ چه وکیلی برویم و آیا هزینه وکیل برای…

بازدید: 3 نفر
1403/03/05
خواندن این مقاله

طلاق توافقی در تهران و کرج با خبره ترین وکلا در کمترین زمان

امروزه عدهای از افراد بعد از نکاح تصمیم به جدایی و طلاق میگیرند و به دنبال توافق برای جدایی هستند تا با سرعت بیشتری هزینه کمتری پروسه طلاق شان به انجام برسد در صورتی که زوجین بر…

بازدید: 48 نفر
1403/02/20
خواندن این مقاله

طلاق فوری و معرفی مراحل و شرایط آن با وکیل متخصص در تهران و کرج

گروه وکلای  فروکیل در قالب این مقاله سریع در توضیح این نکته به شما مطالعه کننده محترم دارد که بهترین و سریع‌ترین نوع طلاق به چه صورت انجام می‌شود اگر امکان طلاق فوری وجود دارد؟ برای انجام…

بازدید: 4 نفر
1403/03/06
خواندن این مقاله

سوالات و نظرات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی رایگان مشاوره تلفنی رایگان - 09426001202 مشاوره تلفنی رایگان - 09197969367 مشاوره تلفنی رایگان - 09376848721