متشکل از بهترین وکلای فردیس با تجربه بسیار بالا

مشاوره حقوقی در فردیس به صورت رایگان

مشاوره حقوقی در فردیس به صورت رایگان
 • 15 مرداد 1402
 • بروزرسانی: ۱۵ شهریور ۱۴۰۲
 • 8 دقیقه
 • بدون دیدگاه
 • نوشته شده توسط تیم تحریره فروکیل

قبل از انجام هر کار حقوقی، دریافت مشاوره حقوقی بسیار اهمیت دارد. یکی از مهمترین توصیه ما این است که اگر قصد دارید در فردیس کارهای حقوقی خود را با موفقیت جلو ببرید از مشاوره حقوقی در فردیس رایگان استفاده کنید تا بعدا دچار مشکلات حقوقی نشوید. در این مقاله از اهمیت مشاوره حقوقی رایگان تلفنی در فردیس صحبت می‌کینم.

منظور از مشاوره حقوقی چیست؟

احتمالا برای شما بارها پیش آمده است که با یک سوال حقوقی مواجه شده‌اید و جواب آن را نمی‌دانستید. به همین دلیل سعی داشتید که با یک وکیل مشورت نمایید. مشاوره حقوقی به این معناست که مشکلات و معضلات حقوقی را که برایتان پیش آمده است با یک وکیل در میان بگذارید و نظرات حقوقی او را بشنوید. نه تنها نظرات حقوقی بلکه در جلسات مشاوره حقوقی در فردیس رایگان درباره راهکارهای مناسب برای حل معضلات حقوقیتان هم صحبت می‌شود.

جلسات مشاوره حقوقی معمولا برای افرادی که با مشکلات جدی حقوقی روبه رو هستند بسیار کمک کننده است و تا حدودی مشکلات حقوقی آنها به وسیله راهنمایی‌هایی که داده شده است از بین می‌رود. معمولا مشاوره و راهنمایی حقوقی نه در تمامی زمینه‌ها انجام می‌شود و شما می‌توانید با وکیل متخصص همان حوزه به صورت تلفنی و یا حضوری صحبت کنید و از او درخواست مشاوره داشته باشید.

مشاور حقوقی چه کسی است؟

برای این که بتوانید یک جلسه مشاوره حقوقی در فردیس رایگان داشته باشید لازم است که ابتدا با فردی که مشاوره می‌دهد آشنا باشید. توجه داشته باشید که تنها افرادی می‌توانند به سوال‌های حقوقیتان پاسخ بدهند که تحصیلات حقوقی داشته باشند و یا وکیل باشند. برخی از افراد هستند که به صورت تخصصی مشاوره رایگان حقوقی می‌دهند که به آنها مشاور حقوقی می‌گویند. این دسته از افراد تحصیلات حقوقی خود را به پایان رسانده‌اند و به همین دلیل درای اطلاعات حقوقی قوی هستند.

علاوه بر مشاوران حقوق، برخی از وکلا هم به صورت حرفه‌ای قادر‌اند که مشاوره بدهند. برای مثال وکیل ثبتی در فردیس میتواند به صورت کاملا حرفه‌ای یک مشاوره حقوقی به افرادی که تمایل به ثبت اموالشان دارد بدهد. برای این که بتوانید به صورت تخصصی مشاوره رایگان در فردیس دریافت کنید لازم است که ابتدا مزایای این مشاوره اطلاع داشته باشید.

مشاوره حقوقی در فردیس رایگان و مزایای آن

یکی از اصلی‌ترین علت‌هایی که برخی از افراد ابتدا به مشاوره حقوقی مراجعه می‌کنند اعتباری است که این دسته از مشاوره‌ها دارد. در زیر برخی از اصلی ترین مزایای مشاوره حقوقی بیان شده است:

 • اولا که اگر شما دعوای حقوقی دارید، مشاوره حقوقی می‌تواند به شما درباره نحوه طرح دعوا کمک کند.
 • اگر در انجام کاری شک داشتید و از عواقب قانونی و حقوقی آن اطلاع ندارید می‌توانید با مراجعه به مشاوره رایگان حقوقی از تمامی معضلات آن و همچنین ریسک‌های احتمالی حقوقی آن، اطلاع پیدا کنید.
 • مشاوره حقوقی در فردیس این امکان را به شما می‌دهد که بتوانید از تجربه و تخصص وکلایی که سالها کار حقوقی انجام داده‌اند؛ استفاده کنید.
 • اگر قصد دارید به صورت کاملا تخصصی و در مورد موضوع خاصی اطلاعات حقوقی بگیرید، مشاوره حقوقی بهترین راهکار است برای این که بتوانید سوال تخصصی خودتان را بپرسید.
 • گاهی اوقات برخی از افراد در فردیس برای تنظیم لایحه و یا دفاعیه خود از مشاوران حقوقی کمک می‌گیرند؛ این عمل در تنظیم یک لایحه قوی بسیار تاثیر گذار است.
 • اگر از مشاوره تلفنی و غیر حضوری استفاده می‌کنید، از صرف مدت زمان زیادی برای رفت و آمد جلوگیری می‌شود.

به طور کلی یکی از مهمترین مزایای استفاده از مشاوره حقوقی اطلاع از قوانین و مقررات حقوقی، و اطلاع از روند تمامی دعاوی حقوقی است.

مشاوره حقوقی در فردیس رایگان

ویژگی‌های یک مشاور حقوق

در انتخاب یک مشاور حقوقی مناسب در فردیس به نکات زیر توجه داشته باشید:

 • اولا که همان گونه که بیان شد باید تحصیلات حقوقی داشته باشد.
 • ویژگی بعدی او ارائه یک مشاوره حقوقی مناسب با نیاز مخاطب است. او باید سعی کند از دادن راه‌هایی که پیچیده است خودداری کند و متناسب با نیازی که مخاطب دارد به او راهنمایی بدهد.
 • مشاوران حقوقی به تمامی حرف‌های موکل با صبوری گوش می‌دهند و در نهایت یک راهکار مناسب ارائه می‌کنند.
 • باید توجه داشته باشید که مهارت کافی در دادن اطلاعات حقوقی مناسب داشته باشند.
 • باید فن بیان و قدر تحلیل مناسب داشته باشند تا لغات سخت حقوقی را به صورت کاملا شفاف توضیح بدهند.
 • برای افرادی که در فردیس زندگی می‌کنند؛ بهتر است که از مشاوران حقوقی که در فردیس هستند استفاده شود به این خاطر که این افراد از امور قضایی در فردیس بهتر آگاهی دارند.

در چه زمانی می‌توانید مشاوره حقوقی از وکلای فردیس دریافت کنید؟

معمولا افرادی که در فردیس زندگی می‌کنند همیشه برای مشاوره حقوقی با وکلای فردیس تماس نمی‌گیرند و تنها در دو صورت نیاز به مشاوره حقوقی در فردیس رایگان نیاز دارند:

 • در مواردی که هنوز اختلافات حقوقی به وجود نیامده است: در این مواقع معمولا افراد برای اطلاع از ریسک‌های احتمالی سعی می‌کنند ابتدا با یک وکیل مشورت کنند. در این مواقع هدف این افراد این است که با مشاوره حقوقی از دعوای حقوقی جلوگیری بشود و یا اینکه بعدا اقدام به طرح دعوای حقوقی کنند.

برای مثال ممکن است فردی که سوال قراردادی دارد ابتدا با یک وکیل قرارداد در فردیس مشورت ‌کند تا با استفاده از مشورت و راهنمایی‌های او یک قرارداد بی نقص تنظیم کند. اما گاهی اوقات ممکن است به این خاطر که همسرش نفقه او را نمی‌دهد از مشاور حقوقی درباره طرح دعوا و راهکارهای قانونی سوال بپرسد.

 • بعد از این که اختلافی به وجود آمد: گاهی اوقات فرد در دادگاه طرح دعوا کرده است و حال برای این که بتواند راهنمایی‌های بیشتری برای تنظیم یک لایحه خوب بگیرد؛ از وکیل مشاوره می‌گیرد. نه تنها برای تنظیم لایحه، بلکه برای اطلاع از قوانین و آیین نامه‌های مربوطه هم نیاز به راهنمایی و مشاوره بیشتر دارد. بنابراین سعی می‌کند از مشاوران حقوقی برای انجام این موارد و یا راهنمایی در این باره کمک بخواهد.

بنابراین در تمامی مراحل از مراحل یک دعوای حقوقی می‌توانید مشاوره حقوقی در فردیس رایگان دریافت کنید و محدودیتی در این زمینه وجود ندارد فقط باید توجه کنید که از فردی متخصص در فردیس استفاده نمایید.

زمینه‌هایی که یک مشاور می‌تواند به شما مشاوره حقوقی بدهد

مشاوره حقوقی می‌تواند در تمامی زمینه‌های زیر به صورت تخصصی به افرادی که نیاز به مشاوره حقوقی در فردیس رایگان دارند؛ داده شود:

 • در زمینه خانواده: مشاور حقوقی می‌تواند به تمامی سوالات شما درباره ارث، طلاق، مهریه و سایر موضوعاتی که مربوط به حوزه خانواده است به صورت تخصصی پاسخ بدهد. برای این منظور نیاز است که به صورت کاملا روشن از مضلات حقوقی که برایتان به وجود آمده است، مشاور را در جریان بگذارید.
 • دعاوی مربوط به ثبت و امور ثبتی: اگر معضلات و مشکلات ثبتی برایتان پیش آمده است و یا این که قصد دارید که اطلاعاتی درباره قانون ثبت برای به ثبت رساندن اموالتان بپرسید می‌توانید از مشاوران حقوقی استفاده کنید.
 • درخواست مشاوره در حوزه قرارداد: برای تنظیم یک قرارداد مناسب راهنمایی یک مشاور بسیار تاثیر گذار و کمک کننده است. حتما باید از یک کارشناس قرارداد نویسی برای تنظیم قراردادهای مشاوره بگیرید.
 • مشاوره حقوقی مربوط به اسناد تجاری مهم: یکی از مهمترین اسناد تجاری، چک است. همانطور که می‌دانید نیاز است که حتما قبل از دریافت چک و یا صدور چک از و یا نحوه دریافت وجه چک، از دانش وکیل چک در فردیس در این باره استفاده کنید.

مشاوره حقوقی در فردیس رایگان با فروکیل

یکی از مهمترین مواردی را که باید حتما در مشاوره دادن توجه داشته باشید این است که سعی کنید که با وکلای متخصص مشورت کنید. این وکلا معمولا دانش و تخصص کافی دارند و می‌توانند در زمینه‌ای که نیاز دارید به شما به صورت تخصصی مشاوره حقوقی بدهند. این دسته از وکلا معمولا به جنبه مالی توجه زیادی ندارند و سعی دارند یک راهکار مناسب ارائه بدهند.

یکی از وکلایی که مشاوره حقوقی در فردیس رایگان ارائه می‌دهند؛ گروه وکلای فروکیل است که به صورت تلفنی شما می‌توانید از این وکلای متخصص سوالات حقوقی خود را بپرسید. فروکیل از وکلایی تشکیل شده است که تخصص و تجربه زیادی در پرونده‌های مشابه حقوقی به خصوص طلاق توافقی در فردیس دارند و به همین دلیل قادر‌اند که به شما به صورت تخصصی مشورت بدهند.

جمع بندی

مشاوره حقوقی به این معناست که فردی به صورت تخصصی به سوالات حقوقی شما پاسخ بدهد. این فرد می‌تواند هم وکیل و هم غیر وکیل باشد. مشاوران حقوقی به صورت تخصصی در تمامی زمینه‌های حقوق قادرند به شما راهنمایی بدهند. معمولا ویژگی که این مشاوران حقوقی دارند این است که تحصیلات حقوقی خودشان را به پایان رسانده‌اند. مشاوره حقوقی رایگان در فردیس برای افرادی که مشکلات حقوقی دارند هم قبل از طرح دعوا و هم بعد از طرح دعوا می‌تواند مطرح شود.

سوالات پایانی

در چه مرحله‌ای از مراحل دعوای حقوقی بهتر است از یک وکیل مشاوره گرفت؟

دریافت مشاوره حقوقی محدودیتی ندارد و اگر شما یک دعوا حقوقی مطرح کرده‌اید می‌توانید هر زمان که بخواهید از وکیل مشاوره حقوقی دریافت کنید.

چگونه می‌توانیم یک مشاور حقوقی مناسب برای خودمان پیدا کنیم؟

شما می‌توانید ابتدا با توجه به مشکل حقوقی که دارید از مشاوره رایگان فروکیل استفاده نمایید و سپس بعد از این که توصیه‌های او را با توجه به ویژگی‌های یک مشاور، مناسب دیدید از او راهنمایی‌های بیشتری دریافت کنید.

4.9/5 - (189 امتیاز)

پیشنهاد می کنیم این مطالب را هم بخوانید

وکیل چک در فردیس و آشنایی با مزایای مشاوره با آن

چک یکی از اسنادی است که روزانه توسط افراد زیادی صادر می‌شود. مسائل حقوقی چک بسیار زیاد است و باعث به وجود آمدن برخی از مشکلات قانونی برای افرادی که آن را صادر می‌کنند شده است. وکیل…

بازدید: 260 نفر
1402/05/24
خواندن این مقاله

مطالبه اجرت المثل در فردیس و آشنایی با شرایط آن

زوجین در قبال همدیگر وظایف قانونی و شرعی دارند و زن موظف است از همسرش تمکین کند این تمکین منظور هم تمکین عام است هم تمکین خاص اما در این بین یک سری کارها وظیفه زن نیست…

بازدید: 131 نفر
1402/07/08
خواندن این مقاله

طلاق توافقی در اندیشه و مزایای داشتن وکیل

در ابتدا باید بگوییم که گروه وکلای فروکیل در این زمینه مقاله‌ای تحت عنوان طلاق توافقی در مارلیک گردآوری کرده حال ما در این مقاله طلاق توافقی در اندیشه را بررسی می‌کنیم. طلاق توافقی در اندیشه نوعی…

بازدید: 53 نفر
1402/08/17
خواندن این مقاله

انواع طلاق چیست و طلاق به چند دسته تقسیم می‌شود

انواع طلاق بر اساس امکان رجوع به دو دسته تقسیم می‌شود طلاق‌های رجعی و طلاق بائن که در این مقاله تفاوت این دو طلاق را بررسی خواهیم کرد طلاق رجعی طلاقی است که بعد از جاری شدن…

بازدید: 19 نفر
1402/09/01
خواندن این مقاله

وکیل ملکی در فردیس و آشنایی با هزینه ها و مراحل آن

شاخه ملک و املاک بحث زیادی در حقوق دارد و حتی ریسک‌های زیادی هم دارد. معمولا خریداری یک ملک با بسیاری از بحث‌های حقوقی درگیر شده است. بسیاری از افرادی که در فردیس هستند معمولا در زمینه…

بازدید: 439 نفر
1402/05/15
خواندن این مقاله

دفتر وکالت در شهریار با مشاوره به صورت حضوری و آنلاین

یک وکیل پایه یک دادگستری برای ارائه خدمات  در حوزه های مختلف به موکلینش ملزم به آن بوده که دفتری را در حوزه کاری خویش داشته باشد تا افرادی که نیازمند خدمات وکالت و مشاوره از او…

بازدید: 134 نفر
1402/07/03
خواندن این مقاله

سوالات و نظرات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی رایگان مشاوره تلفنی رایگان - 09426001202 ساعات غیر اداری - 09197969367 وکیل اداره کار - 09903446741