متشکل از بهترین وکلای تهران و البرز(کرج- فردیس - ملارد) و شهریار باتجربه بسیار بالا

وکیل شکایت از کارفرما در فردیس و ملارد

وکیل شکایت از کارفرما در فردیس و ملارد
  • 3 دی 1402
  • 6 دقیقه
  • بدون دیدگاه
  • نوشته شده توسط تیم تحریره فروکیل

در این مقاله به این موضوع خواهیم پرداخت که برای شکایت از کارفرما چه اقداماتی باید انجام دهیم و وکیل شکایت از کارفرما در فردیس و ملارد چه وکیلی است و چه وظایفی دارد و چه اقداماتی میتواند برای ما انجام دهد که نتیجه مطلوب دریافت کنیم.

وکیل شکایت از کارفرما در فردیس و ملارد کیست؟

وکیل شکایت از کارفرما در فردیس و ملارد در واقع همان وکیل پایه یک دادگستری یا وکیل مدنی می باشد که در حوزه اداره کار فعالیت کرده و دعاوی شماره که مربوط به اداره کار و روابط بین کارگر و کارفرما و قرارداد های فی مابین این اشخاص هست را بررسی و پیگیری میکند و وکالت شما را در این دعاوی میپذیرد.

مراجعه به وکیل شکایت از کارفرما در فردیس و ملارد در چه مواردی نیاز است؟

قانونگذار روابط کارگر و کارفرما را به صورت واضح و آشکار تحت قانونی به عنوان قانون کار تعریف کرده است و وظایف کارفرما و کارگر را در قبال یکدیگر مشخص نموده. طبق این قانون کارفرما موظف است بر اساس تعرفه و مشخصه هایی که حقوق و دستمزد ،عیدی، سنوات، مرخصی حق اولاد، حق مسکن ،خواروبار و سایر موارد حق و حقوق کارگر را به موقع بپردازد اگر کارفرما از پرداختن این مواد استنکاف یا کوتاهی کند کارگر حق شکایت دارد و میتواند به یک وکیل شکایت از کارفرما در فردیس یا ملارد مراجعه کند.

وکیل شکایت از کارفرما در فردیس و ملارد چه مراحلی را طی میکند؟

وکیل شکایت از کارفرما در فردیس وملارد  از شاکی میخواهد که فرم های مخصوص را پر کند این فرمها از راه اداره کار و آمار اجتماعی تهیه میشود و باعث میشود متن شکایت منسجم و مختصر و مفید باشد و طولانی شدن بیمورد جلوگیری میکند. در ابتدا شکایت به هیئت تشخیص ارائه میگردد و با توجه به اسناد و مدارک ارائه شده و یا اعزام بازرس به محل نسبت به درستی ادعای کارگر رسیدگی شده و بعد رای صادر میکند در صورتی که کارگر بیمه داشته باشد در ابتدای کار از طریق شعبه بیمه گذار تامین اجتماعی کارگر شعبه اداره کار و امور اجتماعی را می آود و پس از آن از واحد ارجاع آن یک نامه برای شعبه بیمه گذارتان اخذ میکند سوابق بیمه تان را جمع آوری میکند و به اداره کار میبرد.

وکیل شکایت از کارفرما در فردیس و ملارد

وکیل شکایت از کارفرما در فردیس و ملارد میتواند به دلیل بیمه نکردن از کارفرما شکایت کند؟

بیمه شدن از حقوق کارگر است که کارفرما وظیفه دارد به محض شروع به کار در پایان هر ماه لیست بیمه را مطابق با میزان حقوق و تعرفهای که مشخص شده به تامین اجتماعی ارسال و در موازات آن مالیات را هم به دارایی بدهد و در صورتی که کارفرما کوتاهی کند از انجام وظیفه اش کارگر میتواند شخصاً یا با وکالت دادن به وکیل شکایت از کارفرما در فردیس و ملارد شکایت کند.

وکیل شکایت از کارفرما در فردیس و ملال میتواند جهت اخراج از کارفرما شکایت کند؟

اگر جهات اخراج موجه نباشد و به دلایلی مانند تعدیل نیرو یا انتقاد و تغییر کاربری و عوامل آن اخراج کارگر توسط کارفرما صورت بپذیرد میتوان در این خصوص به وکیل شکایت از کارفرما در فردیس و ملارد مراجعه و برای این امر به شما گروه وکلای فروکیل را پیشنهاد میدهیم.

وکیل شکایت از کارفرما در فردیس و ملارد چه پرونده هایی را می پذیرد؟

وکیل شکایت از کارفرما در فردیس و ملارد وکالت افرداد را در موارد مربوط به تخلفات دستمزد و ساعت کاری ، سنوات ، وسنوات و سایر مسائل محل کارتخصص دارند .اگر به طرح شکایت از کارفرمای خود فکر میکنید یا اگر میخواهید بدانید که ایا پرونده ای دارید صحبت با یک وکیل اداره کار در فردیس میتواند به شما کمک شایانی کند برای این امر و مشورت با یک وکیل متبحر و متخصص در حوزه اداره کار به شما گروه وکلای فروکیل با شماره تلفن ۰۹۴۲۶۰۰۱۲۰۲ را معرفی میکنیم .

برای شکایت از کارفرما به کجا مراجعه کنیم؟

در ابتدای کار کار باید در سامانه جامع روابط کار ثبت نام کنید . پس از ثبت نام و احراز هویت یک کد کاربری و رمز عبور جهت ورود به سامانه ، به فر متقاضی داده خواهد شد. و از طریق آن میتوانید شکایت خود را در سامانه جامع روابط کار ثبت کنید  . البته تقدیم دادخواست نیاز به مشاوره در این زمینه دارد تا بتوانید یک دادخواست مفید ثبت کنید. برای این امر بهترین اقدام مشورت با یک وکیل شکایت از کارفرما در فردیس و ملارد میباشد برای این امر ما به شما گروه وکلای فروکیل را معرفی میکنیم.

بهترین وکیل شکایت از کارفرما در فردیس و ملارد کیست؟

بهترین وکیل شکایت از کارفرما در فردیس و ملارد کیست؟

برای پیدا کردن یک وکیل متبحر در این زمینه ما به شما گروه وکلای فروکیل را معرفی میکنیم که از وکلای متخصص در زمینه های مختلف استفاده میکند. شما نیز برای ارتباط با یک وکیل شکایت از کارفرما در فردیس یا ملارد میتوانید به شماره ۰۹۴۲۶۰۰۱۲۰۲ تماس تلفنی حاصل نمایید یا به صورت حضوری به آدرس ما در فردیس قریش شمالی نبش خیابان بیست و نهم برج آوین سنتر طبقه ۵ واحد ۵۰۲ مراجعه حضوری نمایید.

مهلت شکایت از کارفرما توسط وکیل شکایت از کارفرما در فردیس و ملارد چه مدت است؟

مهلت شکایت از کارفرمایان جهت مطالبه حقوق و مزایای پرداخت نشده و یا بیمه تعویق افتاده چون این دعاوی مشمول مرور زمان نمی‌شوند ،محدودیتی برای شکایت از نظر زمانی وجود ندارد و در هر زمانی چه کارگر چه بعد از فوت وراثش می‌تواند شکایت را مطرح کنند یا وکیل شکایت از کارفرما در فردیس و ملارد برای آن‌ها این کار را انجام دهد.

 

خلاصه مطلب: اگر در حوزه اداره کار و روابط فی مابین کارگر و کارفرما دچار مشکل شدید میتوانید به وکیل شکایت از کارفرما در فردیس و ملارد مراجعه نمایید برای ارتباط با یک وکیل در فردیس در این زمینه ما به شما گروه وکلای فروکیل را معرفی می‌کنیم که با استفاده از وکلای با سابقه در زمینه‌های مختلف و همچنین اداره کار شما را در این زمینه یاری خواهند کرد برای ارتباط با گروه وکلای فروکیل شما می‌توانید به آدرس مادر فردیس قریشی شمالی نبش خیابان بیست و نهم برج آوین سنتر طبقه ۵ واحد ۵۰۲ مراجعه حضوری نمایید یا با شماره ۰۹۴۲۶۰۰۱۲۰۲ تماس تلفنی حاصل نمایید و مشاوره تلفنی رایگان دریافت کنید.

5/5 - (8 امتیاز)

پیشنهاد می کنیم این مطالب را هم بخوانید

معرفی وکیل جرم زورگیری و اخاذی

گروه وکلای فروکیل در قالب این مقاله سعی در توضیح این نکته به شما مطالعه کننده محترم خواهد داشت که اگر دچار چالشی در زمینه جرایم کیفری مثل اخاذی و زورگیری که در قانون مجازات ایران نیز…

بازدید: 23 نفر
1403/03/20
خواندن این مقاله

حق الوکاله ی طلاق به صورت اقساطی در فروکیل

گروه وکلای فروکیل در قالب این مقاله سعی در پاسخ به سوالات متعدد در مورد حق الوکاله ی طلاق دارد سوالاتی از قبیل اینکه طلاق چیست؟ مراحل آن چیست؟ چه مدارکی لازم است آیا برای طلاق حتماً…

بازدید: 218 نفر
1402/12/25
خواندن این مقاله

رجوع از هبه به همسر

گروه وکلای فروکیل در ذیل این مقاله سعی در توضیح این نکته دارد که هبه چیست؟ زمانی که مردی به همسرش یا زنی به همسرش مالی را تحت عنوان عقد هبه انتقال میدهد آیا قابل رجوع است؟…

بازدید: 295 نفر
1402/11/24
خواندن این مقاله

فریب در ازدواج چیست و چگونه می توان آن را ثابت کرد

فریب در ازدواج یا به عبارتی دیگر تدلیس در واقع مفهوم این است که شخص صفات مطلوب را در خود نشان می‌دهد و عیوب خود را به صورت دروغین پنهان می‌کند که این عوامل باعث باعث برهم…

بازدید: 540 نفر
1402/08/01
خواندن این مقاله

مشاوره حقوقی تلفنی رایگان در ملارد و آشنایی با بهترین گروه وکلا

مشاوره حقوقی تلفنی رایگان در ملارد عبارت است  از: ارائه راهنمایی‌های حقوقی لازم به اشخاص توسط وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی. زمانی که یک پرونده حقوقی کیفری یا ملکی یا.... برای افراد پیش می‌آید به دلیل اینکه…

بازدید: 494 نفر
1402/08/27
خواندن این مقاله

آشنایی با مراحل طلاق توافقی از ۰ تا ۱۰۰ آن

گروه وکلای فروکیل در قالب این مقاله سعی دارد به شما مطالعه کننده محترم مراحل طلاق توافقی را توضیح و اطلاعات شما را در مورد این موارد و خود طلاق توافقی تکمیل کند.   طلاق توافقی چیست؟…

بازدید: 1301 نفر
1402/09/19
خواندن این مقاله

سوالات و نظرات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی رایگان 09426001202 09197969367 09376848721 09218529239