متشکل از بهترین وکلای تهران و البرز(کرج- فردیس - ملارد) و شهریار باتجربه بسیار بالا

وکیل شکایت از کارفرما در فردیس و ملارد

وکیل شکایت از کارفرما در فردیس و ملارد
  • 3 دی 1402
  • 6 دقیقه
  • بدون دیدگاه
  • نوشته شده توسط تیم تحریره فروکیل

در این مقاله به این موضوع خواهیم پرداخت که برای شکایت از کارفرما چه اقداماتی باید انجام دهیم و وکیل شکایت از کارفرما در فردیس و ملارد چه وکیلی است و چه وظایفی دارد و چه اقداماتی میتواند برای ما انجام دهد که نتیجه مطلوب دریافت کنیم.

وکیل شکایت از کارفرما در فردیس و ملارد کیست؟

وکیل شکایت از کارفرما در فردیس و ملارد در واقع همان وکیل پایه یک دادگستری یا وکیل مدنی می باشد که در حوزه اداره کار فعالیت کرده و دعاوی شماره که مربوط به اداره کار و روابط بین کارگر و کارفرما و قرارداد های فی مابین این اشخاص هست را بررسی و پیگیری میکند و وکالت شما را در این دعاوی میپذیرد.

مراجعه به وکیل شکایت از کارفرما در فردیس و ملارد در چه مواردی نیاز است؟

قانونگذار روابط کارگر و کارفرما را به صورت واضح و آشکار تحت قانونی به عنوان قانون کار تعریف کرده است و وظایف کارفرما و کارگر را در قبال یکدیگر مشخص نموده. طبق این قانون کارفرما موظف است بر اساس تعرفه و مشخصه هایی که حقوق و دستمزد ،عیدی، سنوات، مرخصی حق اولاد، حق مسکن ،خواروبار و سایر موارد حق و حقوق کارگر را به موقع بپردازد اگر کارفرما از پرداختن این مواد استنکاف یا کوتاهی کند کارگر حق شکایت دارد و میتواند به یک وکیل شکایت از کارفرما در فردیس یا ملارد مراجعه کند.

وکیل شکایت از کارفرما در فردیس و ملارد چه مراحلی را طی میکند؟

وکیل شکایت از کارفرما در فردیس وملارد  از شاکی میخواهد که فرم های مخصوص را پر کند این فرمها از راه اداره کار و آمار اجتماعی تهیه میشود و باعث میشود متن شکایت منسجم و مختصر و مفید باشد و طولانی شدن بیمورد جلوگیری میکند. در ابتدا شکایت به هیئت تشخیص ارائه میگردد و با توجه به اسناد و مدارک ارائه شده و یا اعزام بازرس به محل نسبت به درستی ادعای کارگر رسیدگی شده و بعد رای صادر میکند در صورتی که کارگر بیمه داشته باشد در ابتدای کار از طریق شعبه بیمه گذار تامین اجتماعی کارگر شعبه اداره کار و امور اجتماعی را می آود و پس از آن از واحد ارجاع آن یک نامه برای شعبه بیمه گذارتان اخذ میکند سوابق بیمه تان را جمع آوری میکند و به اداره کار میبرد.

وکیل شکایت از کارفرما در فردیس و ملارد

وکیل شکایت از کارفرما در فردیس و ملارد میتواند به دلیل بیمه نکردن از کارفرما شکایت کند؟

بیمه شدن از حقوق کارگر است که کارفرما وظیفه دارد به محض شروع به کار در پایان هر ماه لیست بیمه را مطابق با میزان حقوق و تعرفهای که مشخص شده به تامین اجتماعی ارسال و در موازات آن مالیات را هم به دارایی بدهد و در صورتی که کارفرما کوتاهی کند از انجام وظیفه اش کارگر میتواند شخصاً یا با وکالت دادن به وکیل شکایت از کارفرما در فردیس و ملارد شکایت کند.

وکیل شکایت از کارفرما در فردیس و ملال میتواند جهت اخراج از کارفرما شکایت کند؟

اگر جهات اخراج موجه نباشد و به دلایلی مانند تعدیل نیرو یا انتقاد و تغییر کاربری و عوامل آن اخراج کارگر توسط کارفرما صورت بپذیرد میتوان در این خصوص به وکیل شکایت از کارفرما در فردیس و ملارد مراجعه و برای این امر به شما گروه وکلای فروکیل را پیشنهاد میدهیم.

وکیل شکایت از کارفرما در فردیس و ملارد چه پرونده هایی را می پذیرد؟

وکیل شکایت از کارفرما در فردیس و ملارد وکالت افرداد را در موارد مربوط به تخلفات دستمزد و ساعت کاری ، سنوات ، وسنوات و سایر مسائل محل کارتخصص دارند .اگر به طرح شکایت از کارفرمای خود فکر میکنید یا اگر میخواهید بدانید که ایا پرونده ای دارید صحبت با یک وکیل اداره کار در فردیس میتواند به شما کمک شایانی کند برای این امر و مشورت با یک وکیل متبحر و متخصص در حوزه اداره کار به شما گروه وکلای فروکیل با شماره تلفن ۰۹۴۲۶۰۰۱۲۰۲ را معرفی میکنیم .

برای شکایت از کارفرما به کجا مراجعه کنیم؟

در ابتدای کار کار باید در سامانه جامع روابط کار ثبت نام کنید . پس از ثبت نام و احراز هویت یک کد کاربری و رمز عبور جهت ورود به سامانه ، به فر متقاضی داده خواهد شد. و از طریق آن میتوانید شکایت خود را در سامانه جامع روابط کار ثبت کنید  . البته تقدیم دادخواست نیاز به مشاوره در این زمینه دارد تا بتوانید یک دادخواست مفید ثبت کنید. برای این امر بهترین اقدام مشورت با یک وکیل شکایت از کارفرما در فردیس و ملارد میباشد برای این امر ما به شما گروه وکلای فروکیل را معرفی میکنیم.

بهترین وکیل شکایت از کارفرما در فردیس و ملارد کیست؟

بهترین وکیل شکایت از کارفرما در فردیس و ملارد کیست؟

برای پیدا کردن یک وکیل متبحر در این زمینه ما به شما گروه وکلای فروکیل را معرفی میکنیم که از وکلای متخصص در زمینه های مختلف استفاده میکند. شما نیز برای ارتباط با یک وکیل شکایت از کارفرما در فردیس یا ملارد میتوانید به شماره ۰۹۴۲۶۰۰۱۲۰۲ تماس تلفنی حاصل نمایید یا به صورت حضوری به آدرس ما در فردیس قریش شمالی نبش خیابان بیست و نهم برج آوین سنتر طبقه ۵ واحد ۵۰۲ مراجعه حضوری نمایید.

مهلت شکایت از کارفرما توسط وکیل شکایت از کارفرما در فردیس و ملارد چه مدت است؟

مهلت شکایت از کارفرمایان جهت مطالبه حقوق و مزایای پرداخت نشده و یا بیمه تعویق افتاده چون این دعاوی مشمول مرور زمان نمی‌شوند ،محدودیتی برای شکایت از نظر زمانی وجود ندارد و در هر زمانی چه کارگر چه بعد از فوت وراثش می‌تواند شکایت را مطرح کنند یا وکیل شکایت از کارفرما در فردیس و ملارد برای آن‌ها این کار را انجام دهد.

 

خلاصه مطلب: اگر در حوزه اداره کار و روابط فی مابین کارگر و کارفرما دچار مشکل شدید میتوانید به وکیل شکایت از کارفرما در فردیس و ملارد مراجعه نمایید برای ارتباط با یک وکیل در فردیس در این زمینه ما به شما گروه وکلای فروکیل را معرفی می‌کنیم که با استفاده از وکلای با سابقه در زمینه‌های مختلف و همچنین اداره کار شما را در این زمینه یاری خواهند کرد برای ارتباط با گروه وکلای فروکیل شما می‌توانید به آدرس مادر فردیس قریشی شمالی نبش خیابان بیست و نهم برج آوین سنتر طبقه ۵ واحد ۵۰۲ مراجعه حضوری نمایید یا با شماره ۰۹۴۲۶۰۰۱۲۰۲ تماس تلفنی حاصل نمایید و مشاوره تلفنی رایگان دریافت کنید.

5/5 - (6 امتیاز)

پیشنهاد می کنیم این مطالب را هم بخوانید

قانون جدید مهریه و بررسی شرایط مختلف آن

مهریه مبحثی است که ذهن اکثر مردم را به ویژه آقایان را درگیر میکند بحث مهریه در همه خانواده ها وجود دارد و همه افراد حداقل برای یک بار هم که شده دعوایی در خصوص مهریه را…

بازدید: 115 نفر
1402/10/15
خواندن این مقاله

نفقه فرزندان چیست و پرداخت آن بر عهده چه کسی است؟

یکی از حقوق فرزندان  بر عهده پدرشان می‌باشد نفقه است . نفقه فرزندان شامل هزینه‌هایی از قبیل خوراک، پوشاک، مسکن ،هزینه‌های متعارف زندگی و.... می‌باشد برای  پرداخت نفقه قاضی بابت تعیین مقدار نفقه فاکتورهایی مثل استطاعت مالی…

بازدید: 311 نفر
1402/07/15
خواندن این مقاله

وکیل کیفری در ملارد و اهمیت داشتن آن در پرونده های حقوقی

در ابتدا باید بدانیم که مسائل کیفری چه تفاوتی با مسائل حقوقی دارند برای این امر گروه وکلای فروکیل برای شما مقاله‌ای تهیه کرده که شما در مورد مسائل حقوقی و کیفری خود آگاهی کامل داشته باشید…

بازدید: 59 نفر
1402/11/10
خواندن این مقاله

وکیل قرارداد نویسی در فردیس، ملارد و شهریار به همراه تلفن

گروه وکلای فروکیل در این مقاله سعی بر این دارد به شما مطالعه کننده محترم اهمیت استفاده از وکیل قرارداد نویسی را توضیح داده و اینکه بررسی کنیم وکیل قرارداد نویسی چه وکیلی است و چه اقداماتی…

بازدید: 170 نفر
1402/10/06
خواندن این مقاله

دفتر وکالت در ملارد و معرفی بهترین گروه وکلا

با توجه به افزایش روزافزون جمعیت در هریک از شهرهای بزرگ و پرجمعیت مانند؛ تهران، مشهد، شیراز، اصفهان و... و با توجه به شلوغی شهرها و ترافیک نابسامان و همچنین دوری مسافات و مشکلات عدیده پس از…

بازدید: 313 نفر
1402/07/13
خواندن این مقاله

گواهی تجرد چیست؟ آشنایی با کاربرد آن و نحوه دریافت

طبق تعریفی که سازمان ثبت احوال کشور از گواهی تجرد کرده این گونه است که صاحب شناسنامه سابقه ازدواج داشته است یا نداشته است و ازدواج سابق او منجر به جدایی شده بر اثر طلاق یا فسخ…

بازدید: 277 نفر
1402/08/02
خواندن این مقاله

سوالات و نظرات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی رایگان مشاوره تلفنی رایگان - 09426001202 مشاوره تلفنی رایگان - 09197969367 وکیل اداره کار - 09903446741 وکیل اداره کار