متشکل از بهترین وکلای تهران و البرز(کرج- فردیس - ملارد) و شهریار باتجربه بسیار بالا

بهترین وکیل طلاق کرج با حق وکاله اقساطی

بهترین وکیل طلاق کرج
 • 15 فروردین 1403
 • 6 دقیقه
 • بدون دیدگاه
 • نوشته شده توسط تیم تحریره فروکیل

گروه وکلای فروکیل با در نظر گرفتن نیاز موکلین خود و با توجه به سوالاتی که ذهن موکلین را مشغول میکند مقالاتی را برای شما ارائه میدهد مقاله ذیل در این جهت است که به شما موکل عزیز توضیح دهیم که برای اینکه بخواهیم در کرج طلاق بگیریم سراغ چه وکیلی باید برویم وکیل طلاق در کرج کیست چه وظایفی دارد در  چه حیطه فعالیت میکند بهترین وکیل طلاق در کرج کیست آیا برای طلاق احتیاج به حضور وکیل داریم؟

وکیل طلاق در کرج کیست؟

وکیل طلاق در کرج، آن دسته از وکلایی هستند که دارای پروانه وکالت بوده و می توانند به صورت تخصصی، در دعاوی خانوادگی، از جمله طلاق، قبول وکالت کرده و به نیابت از موکل خود، در دادگاه ها حضور یابند. وظایف وکیل خانواده در فردیس، کاملا بسته به حدود وکالت و مواردی دارد که موکل، جهت انجام آن ها، به او اعطای وکالت نموده است.  به عبارت دیگر وکیل طلاق، عبارت است از شخصی که پس از اخذ پروانه وکالت، به طور تخصصی، در زمینه امور حقوقی از جمله دعاوی خانواده و طلاق، قبول وکالت می کند و در قبال اجرت معین، در حدود موضوع وکالت، جهت منافع موکل، اقدام می نماید. به طور معمول، وکیل طلاق، علاوه بر پیگیری پرونده طلاق موکل، می تواند، سایر مسائل، نظیر حقوق مالی موکل یا حضانت فرزندان را نیز پیگیری کند.

وظایف وکیل طلاق در کرج چیست؟

محدود به حدود و اختیاراتی است که موکل، طی قرارداد وکالت، به او اعطا می نماید. این وظایف، می تواند شامل ثبت دادخواست طلاق، حضور در جلسات دادگاه، انجام تجدید نظر خواهی، واخواهی، فرجام خواهی و اعاده دادرسی نسبت به آرای صادره در امر طلاق و هر امر دیگری که مورد نظر موکل است باشد. در واقع، حدود اختیارات وکیل پایه یک دادگستری را موضوع وکالت و اختیاراتی که موکل به وکیل می دهد، تعیین خواهد کرد. بر این اساس، وظایف وکیل طلاق عبارتند از:

دادن مشاوره حقوقی به موکل تنظیم دادخواست، لایحه و شکوائیه در خصوص موضوع وکالت و شروع فرآیند دادرسی با ثبت دادخواست حضور در جلسات، به نیابت از موکل تا ختم دادرسی و انجام هرگونه تجدید نظر خواهی، واخواهی و اعتراض فوق العاده به آرا در صورت اجازه موکل حضور در مراجع قضایی و شبه قضایی، نهادهای داوری، مراجع دولتی و غیر دولتی، جهت انجام مورد وکالت در ادامه، در این خصوص که چگونه یک وکیل طلاق خوب پیدا کنیم، توضیح خواهیم داد، و راه هایی را برای پیدا کردن یک وکیل طلاق  در کرج با سابقه بالا ، ارائه خواهیم کرد.

بهترین وکیل طلاق در کرج کیست؟

پیدا کردن یک وکیل طلاق خوب، نقش مهمی در تعیین سرنوشت پرونده ما خواهد داشت؛ تا جایی که در بسیاری از موارد، به دلیل اینکه، نمی دانیم چگونه یک وکیل طلاق در کرج پیدا کنیم، پرونده خود را به دست افراد غیر متخصص سپرده، و علاوه بر عدم حصول نتیجه، ضررهای مالی زیادی را نیز متحمل می شویم. برای این امر ما ب شما گروه وکلای فروکیل با شماره تلفن ۰۹۴۲۶۰۰۱۲۰۲ – ۰۹۱۹۷۹۶۹۳۶۷ را معرفی میکنیم . و برای ارتباط حضوری با گروه وکلای فروکیل نیز میتوانید به ادرس ما در فردیس قریشی شمالی نبش خیابان ۲۹ام برج اوین سنتر طبقه ۵واحد ۵۰۲ مراجعه حضوری نمایید.

بهترین وکیل طلاق در کرج

تاثیر وکیل طلاق در کرج در پروندههای طلاق به چه میزان است؟

یکی از مزایایی که برای داشتن وکیل طلاق در کرج می باشد الزامی نبودن در جلسه دادرسی است زوجین برای طلاقشان از وکیل برای امور دادگاه ها که آگاهی کامل دارند استفاده نمایند. امکان دارد زوجین نتوانند در جلسات دادگاه حضور داشته باشند بنابراین از وکیل کمک بگیرند.

حق الوکاله وکیل طلاق در کرج چقدر است؟

هزینه وکیل طلاق به عوامل متفاوتی بستگی دارد ، مثلا هزینه وکالت برای موکل خانوم و آقا متفاوت است ، علت آن نیز تفاوت سختی و پیچ خوردگی پروند و حجم کار هر یک می باشد.همچنین یه عوامل دیگری نیز وابسته است مثلا تجربه و دانش وکیل است ، قوانین سالانه به طور مداوم در حال تغییر هستند در نتیجه وکیل باید دائما خود را همگام با قوانین جدید کند . همچنین با توجه به بالا بودن هزینه طلاق ، داشتن تجربه بیشتر یک وکیل قطعا برای کسب بهترین نتیجه برای موکلین بسیار بسیار می تواند مفید باشد . اگر شما می خواهید زندگی متاهلی خود را به پایان برسانید ، اکنون اولین سوالی که ممکن است به ذهنتان برسد این است که هزینه وکیل طلاق برای شما چقدر خواهد بود؟ هزینه به عوامل گوناگونی بستگی دارد و گروه وکلای فراز با بیش از ۲۰ سال سابقه در این امر مهارت کافی را دارد برای اطلاعات بیشتر شما میتوانید   با ما تماس بگیرید تا از مشاوره رایگان در خصوص قیمت ها و شرایط شما بهره مند شوید .

وکیل طلاق در کرج با حق وکاله اقساطی

اگر ساکن کرج یا تهران هستید برای پرونده طلاق خود به دنبال وکیلی هستید تا بتوانید حق الوکاله تان را به صورت اقساطی به او پرداخت کنید ما به شما گروه وکلای فروکیل را معرفی میکنیم که با در نظر گرفتن توان مالی موکلین خود این کار را به صورت اقساطی برای آنها به انجام می‌رساند.

ویژگی بهترین وکیل طلاق در کرج

ویژگی بهترین وکیل طلاق در کرج چیست؟

یک وکیل خوب قبل از پذیرش یک پرونده، ابتدا جلسه را ترتیب می دهد تا با موکل مفصلا راجب پرونده صحبت کند و تمامی اسناد و مدارک ارائه شده را با حوصله جزء به جزء بررسی میکند و نتایج احتمالی که در آینده ناشی از طرح دعوا حاصل خواهد شد را با او درمیان می گذارد همچنین در خصوص هزینه های دادرسی دعاوی حق الوکاله وکیل و مدت زمان تقریبی رسیدگی به پرونده را به موکل خود در اطلاع میدهد تا بدین ترتیب موکل یک تصمیم درست راجب طرح دعوا یا عدم طرح آن بتواند بگیرد.

و بعد از آن با بررسی‌های انجام شده نسبت به پرونده یک شروع قدرتمندی را آغاز میکند تا بدین ترتیب یک موفقیت به حق را به کام موکل شیرین سازد.

 • وکیل خوب باید به روز باشد
 • وکیل خوب باید امین و امانت دار باشد .
 • پرهیز از گفتن توانایی های غیر قانونی و کذب و بلوف زدن

وکیل خوب هرگز موکل را الکی امیدوار نمی سازد بلکه با توضیحاتی جامع و کامل مسیر درست قانونی و نحوه سپری شدن مراحل رسیدگی پرونده را برای موکل شفاف سازی می کند .

 • یک وکیل خوب بهترین و کم هزینه ترین و سریعترین راه حل را پیشنهاد میکند
 • یک وکیل خوب علاوه بر علم و دانش خود، از تجارب دیگران را نیز جهت حل موضوع کمک میگیرد .
 • برخورد محترمانه با قاضی موکل طرف مقابل
 • وکیل خوب به صورت تخصصی فعالیت میکند
 • وکیل خوب باید قلمی سنگین و روابط عمومی و فن بیان قوی داشته باشد.

گر برای پرونده‌های طلاق خود به دنبال یک وکیل  متخصص برای امر طلاق در کرج هستید ما به شما گروه وکلای فروکیل را معرفی می‌کنیم . برای ارتباط با گروه با گروه وکلای فروکیل شما می‌توانید به آدرس ما در فردیس قریشی شمالی نبش خیابان بیست و نهم برج آوین سنتر طبقه ۵ واحد ۵۰۲ مراجعه حضوری نمایید یا با شماره تلفن‌های ما ۰۹۴۲۶۰۰۱۲۰۲/۰۹۱۹۷۹۶۹۳۶۷ ارتباط تلفنی بگیرید.

5/5 - (3 امتیاز)

پیشنهاد می کنیم این مطالب را هم بخوانید

بهترین وکیل طلاق در فردیس به صورت فوری با فروکیل

هنگامی که زن و شوهر دیگر قادر به ادامه زندگی مشترک نیستند شاید طلاق بهترین راهکار باشد.  وکیل طلاق در فردیس همیشه توصیه می‌کند تمامی جنبه‌های طلاق و جدایی را در نظر بگیرید و اگر تصمیم خود…

بازدید: 778 نفر
1402/05/20
خواندن این مقاله

طلاق توافقی در فردیس با کمترین زمان و کمترین هزینه در سال ۱۴۰۳

امروزه طلاق توافقی يكي از بهترين و رايج‌ترين و سريع‌ترين راه‌هايجدايي بين زوجين می‌باشد. در اين نوع طلاق زوجين به دلیل عدم سازش و با تفاهم تصمیم‌ می‌‌گیرند به زندگی مشترکشان پایان بدهند. در اين نوع طلاق،…

بازدید: 1069 نفر
1402/05/02
خواندن این مقاله

وکیل خانواده در فردیس و آشنایی با گروه وکلای فروکیل

یکی از مهمترین بحث‌ها و پرونده‌های حقوقی، دعاوی مربوط به حوزه خانواده است. وکیل خانواده در فردیس یکی از وکلایی است که در این حیطه فعالیت می‌کند و بسیاری از پرونده‌های خانواده را زیر دست دارد. وکیل…

بازدید: 1555 نفر
1402/05/15
خواندن این مقاله

وکیل در مارلیک با تخصص در تمامی زمینه ها

بسیار پیش می‌آید که افراد در روابط مالی یا غیرمالی خویش با یکدیگر دچار مشکل و اختلاف شده و به دنبال کمک و راهنمایی از متخصص در این زمینه می‌گردند. شخصی که می‌تواند در این زمینه به…

بازدید: 579 نفر
1402/06/18
خواندن این مقاله

مطالبه اجرت المثل در فردیس و آشنایی با شرایط آن

زوجین در قبال همدیگر وظایف قانونی و شرعی دارند و زن موظف است از همسرش تمکین کند این تمکین منظور هم تمکین عام است هم تمکین خاص اما در این بین یک سری کارها وظیفه زن نیست…

بازدید: 457 نفر
1402/07/08
خواندن این مقاله

طلاق از طرف زن در فردیس و مزایای استفاده از وکیل + هزینه +مراحل

در قوانین ایران اصولاً حق طلاق با مردان است، بدین نحو که مردان بدون داشتن هیچ‌گونه علت خاص و مشخصی می‌توانند اقدام به طلاق همسر خویش نمایند، اما در مقابل زنان در ایران برای دریافت حکم طلاق…

بازدید: 546 نفر
1402/06/18
خواندن این مقاله

سوالات و نظرات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی رایگان مشاوره تلفنی رایگان - 09426001202 مشاوره تلفنی رایگان - 09197969367 وکیل اداره کار - 09903446741 وکیل اداره کار