متشکل از بهترین وکلای تهران و البرز(کرج- فردیس - ملارد) و شهریار باتجربه بسیار بالا

آشنایی با بهترین وکیل متخصص در امور مختلف

آشنایی با بهترین وکیل متخصص
  • 5 اردیبهشت 1403
  • 6 دقیقه
  • بدون دیدگاه
  • نوشته شده توسط تیم تحریره فروکیل

گروه وکلای فروکیل در قالب این مقاله سعی در توضیح نکته دارد برای افرادی که به دنبال وکیل متخصص هستند که وکیل متخصص چه وکیلی از تخصص او شامل چه مواردی میشود چنین وکیلی را از کجا میتوان پیدا کرد و ویژگی ها و وظایف این وکیل چه میباشد برای دریافت اطلاعات در مورد این موضوع به شما پیشنهاد مقاله ذیل را با دقت مطالعه نمایید.

وکیل متخصص کیست؟

به وکلایی که پایه یک دادگستری می باشند و در یک زمینه حقوقی و کیفری به صورت متمرکز فعالیت میکنند مثلاً وکیل متخصص حوزه خانواده یا وکیل کیفری یا وکیل ملکی در تهران یا وکیل مهریه و وکیل تصادفات رانندگی و غیره را وکیل متخصص میگویند. طبق تعاریفی که در بالا شد به دست آوردن تخصص در حوزه های مختلف حقوقی و کیفری مستلزم دانش و تحصیلات عالی و همچنین کسب تجربه بالا در این زمینه ها می باشد.

وکیل متخصص تلفنی

اگر دچار چالشی در هر زمینه اعم از ملکی خانواده کیفری و غیره شدید و به دنبال وکیل متخصص بودید تا از وی مشورت گرفته یا شما را راهنمایی کرده یا حتی وکالت در دعوای شما را بپذیرد و رفت و آمد در آن واحد برای شما امکان پذیر نبود. و احتیاج به صحبت با وکیل متخصص به صورت تلفنی داشتید ما به شما گروه وکلای فروکیل را معرفی می کنیم. که از وکلای با سابقه بالا و متبحر استفاده می کند که به صورت تخصصی به شما مراجعه کننده محترم چه در قالب مشاوره حقوقی رایگان یا به صورت مشاوره آنلاین و چه به صورت حضوری و تلفنی خدمت رسانی میکنند برای ارتباط تلفنی با وکیل متخصص به صورت تلفنی شما میتوانید با  هر یک از شماره های ۰۹۴۲۶۰۰۱۲۰۲/۰۹۱۹۷۹۶۹۳۶۷ ارتباط تلفنی بگیرید .

وکیل متخصص تلفنی

وظایف وکیل متخصص چیست؟

  • باید به مصلحت موکل خود آگاه باشد و غبطه موکل خود را رعایت کند.
  • طبق قانون باید حساب دوره وکالت خود را به موکل ارائه نماید و شفاف سازی کند یعنی تمام اقداماتی که از طرف موکل خود انجام میدهد را گزارش دهد.
  • با تکیه بر صداقت و دانش خود در راستای احقاق حق موکل خود تلاش کند.

وکیل متخصص امور ملکی کیست؟

قبل از هر چیز باید بدانید که امور ملکی یکی از سخت ترین شاخه های حقوقی است و هر وکیلی نمیتواند مدعی شود که در امور ملکی تخصص و تبحر دارد وکیل متخصص ملک باید تمامی پرونده های ملکی را انجام داده باشد و تجربه کافی داشته باشد. تجربه هایی نظیر الزام به تنظیم سند رسمی، تصرف عدوانی، خلع ید، دعاوی موجر و مستاجر، سرقفلی، کلاهبرداری های ملکی، تنظیم قرارداد های پیش خرید و پیش فروش، تحویل بیع، جعل اسناد، هبه نامه، تغییر کاربری اراضی، دعاوی شهرداری و منابع طبیعی، دیوان عدالت و… درواقع وکیل ملکی باید حداقل ۲۰۰ پرونده ملکی را به سرانجام رسانده باشد تا بتوان به او وکیل ملکی در تهران  گفت.چگونه تشخیص دهیم که یک وکیل، متخصص ملک است؟ اگر ساکن استان تهران و البرز هستید، میتوانید برای دسترسی به وکیل ملکی متخصص به صفحه وکیل ملکی در فردیس میتوانید به گروه وکلای فروکیل مراجعه نمایید.

وکیل متخصص امور کیفری کیست؟

وکیل متخصص کیفری کیست؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که  وکیلی که به تمامی جرایم آشنایی کامل داشته باشد و ترجیحا فارغ التحصیل حقوق و جزا باشد، وکیل متخصص کیفری و جرایم است. وکیل کیفری باید حداقل ۲۰۰ پرونده در زمینه جرایمی نظیر قتل، سرقت، مواد مخدر، کلاهبرداری، توهین و فحاشی، مزاحمت های تلفنی، روابط نامشروع، تجاوز به عنف، ورود به عنف، جرایم اینترنتی، جرایم پزشکی، حمل سلاح سرد و گرم، قاچاق کالا، رشوه، جرایم اقتصادی و… به سرانجام رسانده باشد. وکالت کیفری بسیار حساس است زیرا اگر شما به وکیل کیفری متخصص احتیاج داشته باشید، کوچک ترین اشتباه هم میتواند بسیار گران تمام شود.

وکیل متخصص خانواده

وکیل متخصص خانواده وکیلی است که با تمامی قوانین و پرونده های خانواده آشنایی داشته باشد؛ پرونده هایی نظیر طلاق یک طرفه، طلاق توافقی در فردیس، حضانت، حذف نام همسر، نفقه، نفی ولد، اثبات نسب، تغییر نام و سن، مهریه و اعسار آن و… وکیل خانواده در فردیس باید بالای ۱۵۰ پرونده در این حوزه انجام داده باشد تا بتوان به او وکیل خانواده گفت. از خصوصیات وکیل خانواده میتوان به دانستن روانشناسی خانواده نیز اشاره کرد.

وکیل متخصص در امور ثبتی

وکیل متخصص امور ثبتی برعکس دیگر وکلا که عمدتا فعالیتشان در مراجع قضایی است، حوزه کارش در ثبت اسناد، دیوان، ثبت احوال، جهاد و… است. از نمونه کار های وکیل ثبتی میتوان به پرونده های تغییر نام، اخذ مجوز آب و برق برای ملک، تغییر کاربری و… اشاره کرد که بعضا با دادگاه ها سر و کار ندارد.

حق الوکاله وکیل متخصص چقدر است؟

اگر برای پرداخت حق الوکاله ، بین طرفین قرارداد وکالت توافق شده باشد، ملاک قراداد حق الوکاله می باشد و اگر قراردادی بین طرفین نباشد مطابق قانون موکل باید حق الوکاله را پرداخت نماید.حق الوکاله در این مورد مطابق شرایط عرف بسته به نوع کاری که انجام داده و مدت زمانی که برای کار صرف نموده محاسبه می شود. برای پرداخت حق الوکاله در صورتی که بین طرفین قراردادی وجود داشته باشد ملاک ، قرارداد حق الوکاله می باشد و اگر قراردادی نباشد حق الوکاله مطابق تعرفه قانونی که از طرف قوه قضاییه تصویب شده است می باشد و موکل باید حق الوکاله را بر مبنای آن پرداخت نماید.

وکلای متخصص در فروکیل

وکلای متخصص در فروکیل

گروه وکلای فروکیل  با استفاده از وکلای مختلف در زمینه های گوناگون ملکی ،کیفری، اداره کار ، حقوقی و… به شما در دعاوی مختلفتان به صورت تخصصی خدماتی چون مشاوره حقوقی تلفنی رایگان ، مشاوره انلاین و همچنین مشاوره حضوری میدهند و اگر مایل بودید ب وکلای متخصص ما در حوزه پرونده تان وکالت داده تا برای شما امورات مربوط به پرونده تان را به صورت تخصصی انجام دهند.

خلاصه مطلب: زمانی که دچار چالش و مشکلی در زمینه های حقوقی ،کیفری ،خانواده ملکی و… میشوید و به دنبال یک وکیل متخصص برای قبول وکالت در پرونده های خود هستید ما به شما گروه وکلای فروکیل را معرفی میکنیم که به صورت تخصصی در زمینه هایی گفته شده فعالیت میکنند برای ارتباط با گروه  وکلای فروکیل شما می‌توانید به آدرس ما در فردیس قریشی شمالی نبش خیابان بیست و نهم برج آوین سنتر طبقه ۵ واحد ۵۰۲ مراجعه حضوری نمایید یا به صورت تلفنی با شماره‌های ۰۹۴۲۶۰۰۱۲۰۲/۰۹۱۹۷۹۶۹۳۶۷ ارتباط تلفنی بگیرید .

4.9/5 - (11 امتیاز)

پیشنهاد می کنیم این مطالب را هم بخوانید

خسارت تاخیر تادیه چیست و چگونه محاسبه می شود

گروه وکلای فروکیل در قالب این مقاله سعی در توضیح این نکته دارد که خسارت تاخیر تادیه چیست این خسارت چه زمانی تعلق می‌گیرد و چگونه محاسبه می‌شود ممکن است برای بسیاری افراد چه در زمینه حقوق…

بازدید: 37 نفر
1403/02/20
خواندن این مقاله

قانون موجر و مستاجر و بررسی کامل آن توسط وکیل متخصص

امروزه بسیاری از افراد درگیر مسائل مربوط به روابط موجر و مستاجر هستند. بسیاری از افراد جامعه و برخی افراد نیز موجر هستند در روابط بین موجر و مستاجر همواره اختلافاتی حادث شده و می‌شود. اطلاع داشتن…

بازدید: 297 نفر
1402/10/27
خواندن این مقاله

انواع طلاق چیست و طلاق به چند دسته تقسیم می‌شود

انواع طلاق بر اساس امکان رجوع به دو دسته تقسیم می‌شود طلاق‌های رجعی و طلاق بائن که در این مقاله تفاوت این دو طلاق را بررسی خواهیم کرد طلاق رجعی طلاقی است که بعد از جاری شدن…

بازدید: 412 نفر
1402/09/01
خواندن این مقاله

وکیل مالیات بر ارث و آشنایی با مراحل آن

طی سال‌های اخیر برخی قوانین در مورد مالیات بر ارث دچار تغییر و تحول  شده اند. و اگر شما از این تغییرات آگاهی داشته باشید میتوانید تا حدودی از هزینه‌هایی که برای شما وجود دارد کاهش دهید.…

بازدید: 549 نفر
1402/07/02
خواندن این مقاله

قانون جدید ملاقات با فرزند و بررسی شرایط آن برای والدین

گروه وکلای فروکیل در قالب این مقاله سعی در توضیح این نکته دارد که زمانی که به هر دلیلی بین زوجین جدایی به وجود میآید و پدر و مادر طفل در یک منزل مشترک با هم سکونت…

بازدید: 252 نفر
1402/11/19
خواندن این مقاله

قانون کار و احقاق حقوق کارگر

موضوع قانون کار و احقاق حقوق کارگر امروزه در تمامی جوامع بشریت از اهمیت ویژه­ای برخوردار است که این مهم نیز در کشور ما شایسته توجه می­باشد. از همین رو شناخت قانون کار و حقوق کارگر و…

بازدید: 523 نفر
1402/07/12
خواندن این مقاله

سوالات و نظرات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی رایگان مشاوره تلفنی رایگان - 09426001202 مشاوره تلفنی رایگان - 09197969367 مشاوره تلفنی رایگان - 09376848721