متشکل از بهترین وکلای تهران و البرز(کرج- فردیس - ملارد) و شهریار باتجربه بسیار بالا

وکیل مطالبه وجه در فردیس و آشنایی با اقدامات آن

وکیل مطالبه وجه در فردیس
  • 19 آذر 1402
  • بروزرسانی: ۲۸ آذر ۱۴۰۲
  • 6 دقیقه
  • بدون دیدگاه
  • نوشته شده توسط تیم تحریره فروکیل

ابتدای کار در این مقاله باید بررسی کنیم که اصلاً مطالبه وجه چیست؟ و بعد بررسی کنیم که وکیلی که دعوای مطالبه وجه را مطرح می‌کند چه وکیلی است.

وکیل مطالبه وجه در فردیس کیست؟

وکیل مطالبه وجه در فردیس همان وکیل پایه یک دادگستری در فردیس می‌باشد که به صورت تخصصی و ویژه‌ تر به دعاوی مطالبه وجه می‌پردازد دعاوی مطالبه وجه دعاوی هستند که فردی از دیگری طلبی پولی داشته باشد و طرف مقابل حاضر به پرداخت نباشد در این صورت شخص با طرح دعوا در محکمه وجوه مورد نظر خود را مطالبه خواهد کرد. دعاوی مطالبه وجه را فرد میتواند شخصا مطرح کند یا به وکیل مطالبه وجه در فردیس مراجعه کرده و از ئی بخواهد که به وکالت از او دادخواست مطالبه وجه را مطرح کرده و پی گیری کند.

وکیل مطالبه وجه در فردیس چه وکیلی است؟

دعاوی مطالبه وجه زمانی مطرح می‌شود که شخصی از طرف مقابل خود پولی طلب داشته باشد و طرف مقابل نیز حاضر به پرداخت آن نباشد،در این صورت شخص خواهان می‌تواند شخصاً یا به واسطه وکیل مطالبه وجه در فردیس دعوای حقوقی  در دادگاه مطرح کند و این طلب پولی خود را که می‌تواند ناشی از روابط حقوقی مختلفی باشد اعم از  قرض، تعهدات قراردادی ،خسارت و….. مطالبه کند.  این طلب‌ها می‌تواند عادی باشد یا یک سند رسمی باشد.خود مطالبه وجه دعوای کیفری نیست زیرا شخصی که بدهکار است مجرم نیست .و صرف بدهی که دارد نمیتوان از او شکایت کیفری کرد.

 

بهترین وکیل مطالبه و وجه در فردیس کیست؟

برای دعاوی مطالبه وجه بهترین اقدام این است که ابتدای کار با یک وکیل مطالبه وجه در فردیس مشورت کرده و از وی راهنمایی گرفته یا وکالت دعوای خود را به او بسپارید. زیرا دعاوی مطالبه وجه دارای پیچیدگی‌ها و حساسیت‌های خاص زمان و شیوه و رسیدگی‌ها ی خاصی در محاکم می‌باشند. که یک متخصص بهتر و با اطمینان و علم بیشتر می‌تواند این دعاوی را در محاکم پیگیری کرده و شما را به نتیجه دلخواه تان برساند. برای این امر گروه وکلای فروکیل با استفاده از وکلای با سابقه و تجربه بالا شما را در این امر یاری می‌کنند. برای ارتباط با گروه وکلای فروکیل شما می‌توانید به آدرس ما در فردیس قریشی شمالی نبش خیابان بیست و نهم برج آوین سنتر طبقه ۵ واحد ۵۰۲ مراجعه حضوری نمایید یا به صورت تلفنی با شماره ۰۹۴۲۶۰۰۱۲۰۲ تماس تلفنی گرفته و با کارشناسان ما مشورت نمایید.

وکیل مطالبه وجه در فردیس چه اقداماتی را انجام می‌دهد؟

وکیل مطالبه وجه در فردیس به نمایندگی و وکالت از موکل خود،ابتدا اظهار نامه تنظیم کرده و به بدهکار فرصت پرداخت میدهد و بعد اگر پرداخت نکرد دعوای مطالبه وجه موکل را در دادگاه یا شورای حل اختلاف مطرح می‌کند. دعاوی زیر ۲۰ میلیون تومان در مطالبه وجه در شورا حل اختلاف رسیدگی می‌شود. و دعاوی بیش از ۲۰ میلیون تومان در دادگاه رسیدگی می‌شود.دادگاه صالح برای رسیدگی به دعاوی مطالبه وجه دادگاه حقوقی محل اقامت خانه می‌باشد. همچنین اگر مطالبه وجه ناشی از روابط قراردادی باشد خواهان می‌تواند در هر کدام از دادگاه‌های محل انعقاد عقد یا محل اجرای تعهدات طرح دعوا کند.

هزینه دادرسی مطالبه وجه توسط وکیل مطالبه وجه در فردیس: هزینه مطالبه وجه چه بخواهد از طریق خود شخص یا چه از طریق وکیل مطالبه وجه در فردیس انجام شود در مرحله نخستین معادل سه و نیم درصد بهای خواسته و در مراحل دیگر تجدید نظر و واخواهی و فرجام و اعاده دادرسی معادل چهار و نیم درصد بهای خواسته می‌باشد. در این دعاوی با توجه به وجه نقد بودن بهای خواسته میزان خواسته و بهای آن یکی می‌باشد.

فایده وجود وکیل مطالبه وجه در فردیس در پرونده چیست؟

دعاوی مطالبه وجه دعاوی خاص و پیچیده‌ای هستند که تفاوت‌هایی با سایر دعاوی دارند و بهترین اقدام این است که از همان ابتدا در این قبیل دعاوی با یک وکیل مطالبه وجه در فردیس مشورت کرده یا به وی وکالت دهید که پرونده شما را به انجام رساند. برای این امر ما به شما گروه وکلای فروکیل  را معرفی می‌کنیم که از وکلای متبحر در این زمینه استفاده می‌کند. در این ارتباط با گروه وکلای فروکیل شما می‌توانید با شماره ۰۹۴۲۶۰۰۱۲۰۲ ارتباط تلفنی گرفته و با کارشناسان و وکیل مطالبه وجه در فردیس مشورت نمایید. یا به صورت حضوری به آدرس ما در فردیس قریشی شمالی نبش خیابان بیست و نهم گلهای ۳ برج آوین سنتر طبقه ۵ واحد ۵۰۲ مراجعه حضوری نمایید.

وکیل مطالبه وجه در فردیس

وظایف وکیل مطالبه وجه در  فردیس چیست؟

مهمترین وظیفه وکیل مطالبه وجه در فردیس تلاش و تکیه بر علم و دانش و تجربه خود برای دریافت حق و حقوق موکل خود می‌باشد. وکیل مطالبه و اژدر فردیس با توجه به سند و نوشته یا مدارکی که برای طلب موکل است اقدام می‌کند و می‌تواند در جهت اثبات این دعوا از اسناد و مدارک و قرارداد و رسید بانکی و شهادت شهود نیز استفاده کند.وکیل مطالبه ی وجه در فردیس در ابتدای کار با تنظیم اظهار نامه ای مبنی بر مطالبه وجه و ذکر مهلت به بدهکار شما به صورت رسمی وجوه مد نظر را مطالبه میکند و اگر بدهکار پرداخت  نکرد به صورت دادخواست حقوقی مطالبه وجه کرده و خسارت تاخیر را نیز مطالبه خواهد کرد .

مدارک لازم دعوای مطالبه وجه چیست؟

۱.اظهارنامه مطالبه وجه

۲.مدارک مثبنت طلب که شامل سند و قراردادو رسیدبانکی و ….. میباشد

۳.مشخصات خوانده

برای مطالبه ی وجه ابتدای کار بهتر است که برای طرف مقابل اظهار نامه ای بفرستیم مبنی بر درخواست رسمی وجه مورد مطالبه و ذیل آن به بدهکار خود فرصت پرداخت بدهیم یکی از مزایای این اظهار نامه این است که از تاریخ اظهار نامه میتوان تقاضای خسارت تاخیر در پرداخت را نیز داشته باشید البته در چک خسارت تاخیر از تاریخ چک محاسبه میشود.

خلاصه مطلب:

مطالبه ی وجه یکی از دعاوی مطروحه در دادگاه های حقوقی میباشد که وکیل مطالبه وجه در فردیس میتواند این دعوا را برای شما با توجه به میزان وجه مورد مطالبه در دادگاه یا شورای حل اختلاف مطرح نمایید .برای این امر بهتر است که شما با وکیل حرفه ‌ای در فردیس مشورت کرده یا وکالت در پرونده تان را به وی بسپارید. گروه وکلای فروکیل با استفاده از باتجربه ترین وکلا در زمینه مطالبه وجه شمارا یاری خواهند کرد . برای ارتباط با گروه وکلای فروکیل شما می توانید به ادرس ما در فردیس قریشی شمالی نبش خیابان بیست و نهم برج آوین سنترطبقه ۵ واحد ۵۰۲ مراجعه حضوری نمایید یا با تلفن ۰۹۴۲۶۰۰۱۲۰۲ تماس تلفنی حاصل کرده و مشاوره حقوقی تلفنی رایگان در شهریار و فردیس داشته باشید.

5/5 - (26 امتیاز)

پیشنهاد می کنیم این مطالب را هم بخوانید

وکیل چک در فردیس و آشنایی با مزایای مشاوره با آن

چک یکی از اسنادی است که روزانه توسط افراد زیادی صادر می‌شود. مسائل حقوقی چک بسیار زیاد است و باعث به وجود آمدن برخی از مشکلات قانونی برای افرادی که آن را صادر می‌کنند شده است. وکیل…

بازدید: 814 نفر
1402/05/24
خواندن این مقاله

وکیل در مارلیک با تخصص در تمامی زمینه ها

بسیار پیش می‌آید که افراد در روابط مالی یا غیرمالی خویش با یکدیگر دچار مشکل و اختلاف شده و به دنبال کمک و راهنمایی از متخصص در این زمینه می‌گردند. شخصی که می‌تواند در این زمینه به…

بازدید: 708 نفر
1402/06/18
خواندن این مقاله

وکیل ملکی در فردیس و آشنایی با هزینه ها و مراحل آن

شاخه ملک و املاک بحث زیادی در حقوق دارد و حتی ریسک‌های زیادی هم دارد. معمولا خریداری یک ملک با بسیاری از بحث‌های حقوقی درگیر شده است. بسیاری از افرادی که در فردیس هستند معمولا در زمینه…

بازدید: 1015 نفر
1402/05/15
خواندن این مقاله

مشاوره حقوقی در فردیس به صورت رایگان

قبل از انجام هر کار حقوقی، دریافت مشاوره حقوقی بسیار اهمیت دارد. یکی از مهمترین توصیه ما این است که اگر قصد دارید در فردیس کارهای حقوقی خود را با موفقیت جلو ببرید از مشاوره حقوقی در…

بازدید: 2803 نفر
1402/05/15
خواندن این مقاله

وکیل در اندیشه و ملارد با سابقه و تبحر بالا

در اندیشه و ملارد نیز همانند سایر شهرستان های اطراف تهران، مشکلات حقوقی رو به افزایش بوده و افراد را به آن واداشته که مراجعات مکرر برای پیگیری پرونده خود به دادگاه حقوقی، کیفری داشته باشند. غالبا…

بازدید: 618 نفر
1402/07/03
خواندن این مقاله

مشاوره حقوقی رایگان [۲۴ ساعته] ✓ با بهترین وکلای تهران و کرج

یکی از پرکاربرد ترین خدمات حقوقی مشاوره حقوقی رایگان می باشد گروه وکلای فروکیل در جهت خدمت رسانی به مردم یکی از خدمات اصلی خود را مشاوره حقوقی رایگان قرار داده این خدمات برای افرادی که دچار…

بازدید: 474 نفر
1402/11/04
خواندن این مقاله

سوالات و نظرات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی رایگان 09426001202 09197969367 09376848721 09218529239