متشکل از بهترین وکلای فردیس با تجربه بسیار بالا

دفتر وکالت در ملارد و معرفی بهترین گروه وکلا

دفتر وکالت در ملارد
 • 13 مهر 1402
 • 6 دقیقه
 • بدون دیدگاه
 • نوشته شده توسط تیم تحریره فروکیل

با توجه به افزایش روزافزون جمعیت در هریک از شهرهای بزرگ و پرجمعیت مانند؛ تهران، مشهد، شیراز، اصفهان و… و با توجه به شلوغی شهرها و ترافیک نابسامان و همچنین دوری مسافات و مشکلات عدیده پس از آن، معمولاً هریک از ما جهت رفع مشکلات گوناگون خود به دنبال نزدیک‌ترین و در دسترس‌ترین مرجع آن می‌گردیم؛ مشکلات قضایی ما نیز طبیعتاً از این قاعده مستثنی نمی‌باشند و چنانچه هریک از ما احیانا به هریک از انواع دعاوی حقوقی برخورد کرده و نیازمند شخص متخصص در آن زمینه جهت دریافت پاسخ سوالات و ابهاماتمان باشیم، عموماً ترجیحمان دفتر وکالت در نزدیکی محل کار یا سکونتمان خواهد بود.

چنانچه در شهرستان ملارد ساکن بوده یا به هر علت دیگر به دنبال دفتر وکالت در ملارد هستید در ادامه با ما همراه باشید.

شهرستان ملارد کجاست؟

شهرستان ملارد، یکی از شهرستان‌های شهره استان تهران می‌باشد که از چهار بخش صفادشت، مارلیک، مرکزی و سرآسیاب تشکیل شده که مرکز آن نیز ملارد قرار دارد. ملارد فاصله حدود ۵٠ کیلومتری با شهر تهران داشته و وسعتی بیش از ٩٣٠ کیلومتر مربع را به خود اختصاص می‌دهد.

شهرستان ملارد دارای کلیه امکانات از جمله؛ بیمارستان‌های مجهز، دادگاه و دادسرا، مطب پزشکان متخصص وتعدادی دفاتر وکالت و… می‌باشد.

قاعدتاً کسانی که در شهرستان ملارد ساکن بوده و به اختلافات و مشکلات حقوقی روبرو می‌شوند به دنبال نزدیک‌ترین و البته بهترین دفتر وکالت در ملارد جهت رفع مشکل خود خواهند بود و این امری کاملا طبیعی است.

 

جست‌وجوی دفتر وکالت در ملارد

وکلا به دو دسته تقسیم می‌شوند؛ وکلای کانون وکلای دادگستری و وکلای مرکز قوه قضاییه. هریک از وکلا بسته به شهر مرجع صدور پروانه وکالت خویش تنها می‌توانند در همان شهر صادرکننده پروانه، دفتر وکالت با نام خویش تأسیس نمایند.

علاوه‌بر موارد فوق‌الذکر گاهی به علل مختلفی از جمله؛ محل اقامت خوانده دعوا یا همان طرف مقابل پرونده یا محل وقوع دعوا و… بایستی حتما دعوا در شهر خاصی مطرح گردد. حال چنانچه در پرونده‌ای به علت هریک از موارد فوق‌الذکر، لازم باشد که دعوا در شهرستان ملارد مطرح شود، باید به دنبال وکیل متخصص دادگستری در شهرستان ملارد یا دفتر وکالت در ملارد باشیم.

جهت جست‌وجوی دفتر وکالت در ملارد با توجه به نوع پرونده و موضوع دعوا از طرق گوناگونی چون؛ تحقیق و پرس‌و جو از مردمان شهرستان ملارد یا سرچ در وب‌سایت‌های گوناگون حقوقی مانند وبسایت پیش رو و… می‌توان به نتیجه‌ مطلوبی جهت یافتن دفتر وکالت در ملارد دست پیدا کرد.

دفتر وکالت در ملارد

وکیل دادگستری در ملارد

منظور از وکیل دادگستری در شهر خاصی چون شهرستان ملارد، در حقیقت وکیل دادگستری می‌باشد که پروانه وکالت خویش را از شهرستان ملارد اخذ نموده، دفتر وکالت وی در ملارد قرار داشته و عمده فعالیت وی نیز در شهرستان ملارد می‌باشد.

ناگفته نماند که وکیل دادگستری در ملارد با تمامی پیچ‌وخم‌های مراجع مختلف قضایی در شهرستان ملارد آشنایی داشته و چم‌وخم روند دادرسی در این شهرستان را به خوبی می‌شناسد و بدین ترتیب، پرونده‌های حقوقی موجود در مراجع قضایی شهرستان ملارد را به بهترین نحو ممکن و در کوتاه‌ترین بازه زمانی حل خواهد نمود.

 

انواع دعاوی قابل پیگیری در دفتر وکالت در ملارد

شاید برایتان پرسش ایجاد شده باشد که کدام‌یک از انواع دعاوی در دفتر وکالت در ملارد قابل پیگیری خواهند بود؟

خوب است بدانید که کلیه انواع پرونده‌های قضایی از جمله؛ پرونده‌های حقوقی، کیفری، ملکی، ثبتی، ارثی، خانواده و… قابل طرح و پیگیری در دفتر وکالت در ملارد خواهند بود.

 

برخی از مهم‌ترین دعاوی که قابلیت طرح و پیگیری در دفاتر وکالت نزد وکیل دادگستری در شهرستان ملارد را خواهند داشت، عبارتند از؛

 • دعاوی خانواده از جمله؛ طلاق توافقی در ملارد، مهریه، وکیل طلاق در ملارد، نفقه، اجرت‌المثل، حضانت و ملاقات فرزند، نسب، ازدواج مجدد، حجر، قیومیت، رشد و….
 • دعاوی حقوقی از جمله؛ مطالبه وجه چک، ایفای تعهدات قراردادی، ضمانت، رهن و اجاره، دعاوی فی مابین کارگر و کارفرما، خریدوفروش، مالکیت، وصیت، ارث، وقف، امور حسبی، مطالبه خسارت و….
 • دعاوی کیفری از جمله؛ قتل، سرقت، کلاهبرداری، انتقال مال غیر، روابط نامشروع، زنا، خیانت در امانت، رشا و ارتشا، شرب خمر، جعل، جاسوسی، اسیدپاشی، توهین و تهمت، تهدید، تجاوز، رباخواری، مزاحمت، تصرف عدوانی، افشای اسرار، صدور چک بلامحل، اخاذی، فساد فی‌الارض، اختلاس، جرایم سیاسی، محاربه و….

 

بهترین دفتر وکالت در ملارد

از آنجایی که هریک از ما جهت هر انتخابی آن هم در هر حیطه‌ای به دنبال بهترین آن هستیم، بالطبع برای مشاوره و استخدام وکیل دادگستری نیز به دنبال بهترین آن خواهیم بود.

بهترین وکیل دادگستری در ملارد و بهترین دفتر وکالتی که می‌توان در این شهرستان یافت، کاملا وابسته به شرایط پرونده قضایی و معیارهای ما جهت انتخاب وکیل دادگستری خواهد بود.

درست است که عموماً بیشتر وکلا در خصوص کلیه دعاوی با موضوعات گوناگون فعالیت دارند اما در حال حاضر و در عصر جدید، معمولاً هریک از وکلا عمده فعالیت خود را تنها در یک یا چند نوع از موضوعات قضایی  گذاشته و در یک یا تعدادی از موضوعات به صورت تخصصی فعالیت می‌نمایند؛ به طوریکه بعضی از وکلا را به طور مثال، صرفا به وکیل متخصص خانواده، وکیل متخصص کلاهبرداری، وکیل متخصص سایبری و… می‌شناسند.

بدین ترتیب، یکی از معیارهایی که بایستی جهت انتخاب بهترین وکیل دادگستری مدنظر داشت، تخصص وی در زمینه‌ موضوع فعالیت مدنظر خواهد بود.

علاوه‌بر بحث تخصص در موضوع خاص حقوقی، سایر خصوصیات حایز اهمیت دیگری نیز وجود دارد که برای انتخاب وکیل دادگستری باید بدان توجه نمود.

برخی از مهم‌ترین ویژگی‌های ضروری برای انتخاب وکیل دادگستری عبارتند از؛

 • دانش و اطلاعات به روز
 • تجربه کافی
 • مهارت ارتباطی قوی
 • فن بیان قوی
 • مهارت نوشتاری صحیح و اصولی
 • اعتماد به نفس کافی
 • جرئت و جسارت
 • صداقت
 • امانتداری
 • حفظ اسرار موکل
 • انصاف
 • حسن اخلاق و رفتار

 

نشانی دفتر وکالت در ملارد

چنانچه جهت طرح دعوی و پیگیری پرونده‌های قضایی خویش در شهرستان ملارد در پی یافتن وکیل دادگستری ماهر و باتجربه یا به دنبال بهترین و قدیمی‌ترین دفتر وکالت در ملارد بوده و جهت یافتن آن سردرگم و پریشان شده‌اید با ما در ارتباط باشید.

مشاوره حقوقی با وکیل دادگستری در ملارد

مشاوره حقوقی با وکیل دادگستری در ملارد

اگر در شهرستان ملارد زندگی می‌کنید یا پرونده شما در این شهرستان مطرح است یا به هر علت دیگر، سروکارتان با شهرستان ملارد می‌باشد، قطعا جهت یافتن راه حل جهت پرونده‌های قضایی‌تان یا اخذ کمک و مشاوره حقوقی به دنبال وکیل در اندیشه و ملارد هستید که در این صورت ما راهنمای شما خوبان خواهیم بود.

 

کلام نهایی…

از همراهی شما خوبان سپاسگزاریم. به محض آنکه در زمینه انواع دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ملکی و… مشکل یا ابهامی در ذهنتان بوجود آمده و به دنبال وکیل دادگستری متخصص در ملارد یا یکی از بهترین دفاتر وکالت در ملارد بودید با ما در ارتباط باشید. ما پاسخگو و راهنمای شما عزیزان در هریک از ساعات شبانه روز بوده و در خصوص جست‌وجوی بهترین و خبره‌ترین وکیل دادگستری در ملارد راهنمایتان خواهیم بود.

4.9/5 - (95 امتیاز)

پیشنهاد می کنیم این مطالب را هم بخوانید

بهترین وکیل طلاق در فردیس به صورت فوری با فروکیل

هنگامی که زن و شوهر دیگر قادر به ادامه زندگی مشترک نیستند شاید طلاق بهترین راهکار باشد.  وکیل طلاق در فردیس همیشه توصیه می‌کند تمامی جنبه‌های طلاق و جدایی را در نظر بگیرید و اگر تصمیم خود…

بازدید: 439 نفر
1402/05/20
خواندن این مقاله

برای مشاوره حقوقی تلفنی رایگان در شهریار با چه شماره ای تماس بگیریم

مشاور حقوقی تلفنی رایگان در شهریار عبارتند از ارائه راهنمایی‌های حقوقی لازم به افرادی که تماس می‌گیرند از طرف وکیل پایه یک دادگستری در شهریار یا مشاوران حقوقی در شهریار این گونه مشاوره‌ها معمولاً به دو دسته…

بازدید: 17 نفر
1402/09/03
خواندن این مقاله

مشاوره حقوقی تلفنی کیفری و آشنایی با فواید آن

حقوق کیفری ،حقوق جزایی، حقوق جزا یا حقوق جنایی در واقع شاخهای از حقوق عمومی است که برسی میکند که دولت چه حمایتهایی از حقوق افراد جامعه میکند. اساساً قوانین جزایی ایجاد کننده حقوقی برای افراد جامعه…

بازدید: 45 نفر
1402/08/21
خواندن این مقاله

گواهی تجرد چیست؟ آشنایی با کاربرد آن و نحوه دریافت

طبق تعریفی که سازمان ثبت احوال کشور از گواهی تجرد کرده این گونه است که صاحب شناسنامه سابقه ازدواج داشته است یا نداشته است و ازدواج سابق او منجر به جدایی شده بر اثر طلاق یا فسخ…

بازدید: 81 نفر
1402/08/02
خواندن این مقاله

حق طلاق در فردیس

یکی از مواردی که زن در طی عقد نکاح می‌تواند آن را شرط کند وکالت در طلاق است. اگر زن بخواهد از این حق استفاده کند نیاز است که شرایطی داشته باشد. برخی از درباره تفاوت حق…

بازدید: 444 نفر
1402/05/20
خواندن این مقاله

منظور از حضانت فرزندان چیست؟

منظور از حضانت فرزندان این است که حضانت  در واقع حق و تکلیفی است که بر عهده پدر و مادر است برای نگهداری و حفاظت از فرزندشان، حال در صورتی که والدین بخواهند جدا از هم زندگی…

بازدید: 108 نفر
1402/07/18
خواندن این مقاله

سوالات و نظرات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی رایگان مشاوره تلفنی رایگان - 09426001202 ساعات غیر اداری - 09197969367 وکیل اداره کار - 09903446741