متشکل از بهترین وکلای تهران و البرز(کرج- فردیس - ملارد) و شهریار باتجربه بسیار بالا

وکیل آنلاین با گروه وکلای فروکیل همراه با چت آنلاین

وکیل آنلاین
 • 25 خرداد 1403
 • بروزرسانی: ۶ تیر ۱۴۰۳
 • 10 دقیقه
 • بدون دیدگاه
 • نوشته شده توسط تیم تحریره فروکیل

گروه وکلای فروکیل در قالب این مقاله سعی در توزیع این نکته دارد که وکیل آنلاین کیست چه وظایفی را ایفا می ‌کند؟ مشاوره حقوقی از وکیل آنلاین چه معایب و مزایایی در پی دارد برای دریافت پاسخ سوالات تان در این خصوص پیشنهاد می ‌شود مقاله زیر را با دقت مطالعه نمایید برای دریافت اطلاعات بیشتر ‌می توانید با هر یک از شماره‌های ۰۹۴۲۶۰۰۱۲۰۲/۰۹۱۹۷۹۶۹۳۶۷ ارتباط بگیرید .

وکیل آنلاین کیست؟

وکیل آنلاین به وکیلی گفته می شود که به صورت غیر حضوری و در بستر اینترنت به شما مشاوره حقوقی و یا هر خدمات حقوقی دیگری ارائه می کند. ارائه خدمات حقوقی از جمله مشاوره حقوقی درباره کلیه مسائل و مشکلات حقوقی می تواند به شکل حضوری، تلفنی یا آنلاین باشد. در بسیاری از مواقع مانند مواردی که میان وکیل و موکل بعد مسافت وجود دارد، مشاوره حضوری به موکل یا مراجع امکان پذیر نیست. در نتیجه وکیل آنلاین در چنین مواردی می تواند به درخواست دهنده پاسخ داده و نیاز حقوقی او را برآورده کند

فواید استفاده از وکیل آنلاین چیست؟

استفاده از وکیل آنلاین نسبت به دیگر انواع وکیل دارای مزایای به خصوصی است. برای مثال همانطور که در قسمت قبل گفته شد، شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز از وکیل آنلاین سوالات خود را بپرسید و وکیل آنلاین در کوتاه ترین زمان ممکن به سوال شما پاسخ می دهد. مزیت دیگر استفاده از وکیل آنلاین که برای بسیاری از افراد حائز اهمیت است، هزینه استفاده از خدمات حقوقی وکیل متخصص انلاین است که در بسیاری از موارد رایگان و یا با هزینه بسیار کمی انجام می شود. بنابراین شما می توانید درباره کلیات پرونده خود با یک وکیل آنلاین مشورت کنید و در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر و اقدامات حقوقی جدی تر مانند طرح دعوا، اعتراض به رای دادگاه و… از وکیل حضوری استفاده کنید که با توجه به مطالعه دقیق پرونده مشاوره دقیق تری به شما خواهد داد.

حوزه فعالیت وکیل آنلاین چیست؟

می دانید که در هر کاری خودش به چند قسمت تقسیم می شود. با توجه به تخصص افراد که تقسیم بندی می شود. مشاوره حقوقی آنلاین نیز باید دقت کرد. تا در مورد مسئله شما تخصص داشته باشد  و بتواند کمک و راهنمایی کند.  چون مشاوره حقوقی خودش چند شاخه می شود که هر کس در مورد خاصی تبحر لازم را دارا می باشد. یعنی زمینه های تخصصی مشاوره حقوقی آنلاین عبارتند از :

حقوقی ,کیفری ،خانواده ،طلاق، مهریه ،بانکی ،چک ،شرکت ،کلاهبرداری ،سرقت ،مواد مخدر، قتل هر مشاوره ای در یک زمینه یا چند زمینه می تواند تخصص بیشتری داشته باشد و به شما کمک کندو مشاوره بدهد.

تفاوت وکیل آنلاین و وکیل تلفنی چیست؟

خدمات مشاوره انلاین  و مشاوره تلفنی از سوی وکیل ارائه شده است. وکیل تلفنی از طریق تلفن به کاربران مشورت می‌دهد، در حالی که وکیل آنلاین از طریق چت یا ویس پاسخگوی مشکلات حقوقی است. البته می‌توان از طریق تماس صوتی نیز با وکلای اینترنتی ارتباط برقرار کرد. با توجه به برابر بودن قیمت مشاوره و همچنین پاسخگویی سریع به سوالات به نظر می‌رسد فرق بین وکیل انلاین و وکیل تلفنی چندان زیاد نباشد. بنابراین شما باید با توجه به سلیقه و راحتی خود یک روش را برای دریافت مشاوره انتخاب کنید.

تفاوت وکیل آنلاین و وکیل تلفنی

گروه وکلای فروکیل ،  با ارائه خدماتی نظیر وکیل انلاین ۲۴ ساعته به صورت شبانه روزی در خدمت شما عزیزان قرار دارد. جالبتر اینکه این گروه وکلای فروکیل حتی در روزهای تعطیل نیز پاسخگوی مشکلات حقوقی شما خواهد بود. بنابراین در هر زمان و مکانی که باشید، می‌توانید از این موسسه مشورت بگیرید

هزینه وکیل آنلاین چقدر است؟

هزینه مشاوره با وکیل چه از طریق تلفن چه از طریق اینترنت، به مدت زمان مشاوره بستگی دارد. هزینه مشاوره حقوقی توسط گروه وکلای فروکیل   به حد زیادی پایین است. این موضوع با توجه به شرایط اقتصادی جامعه کمک می‌کند تا تمام هموطنان حق مشورت با یک مشاور حرفه‌ای را داشته باشند

در واقع وکیل تنها بر اساس مدت زمانی که برای شما صرف می‌کند، هزینه دریافت می‌نماید.

وظایف وکیل آنلاین چیست؟

 • گوش دادن به نحو دقیق به اطلاعات ارائه شده از سوی متقاضی و یادداشت کردن اطلاعات

قدم اول برای ارائه یک مشاوره حقوقی کامل و جامع توسط وکیل آنلاین، آگاهی کامل از اطلاعات مربوط به آن مورد حقوقی می باشد. بدون دانستن اطلاعات اولیه یک پرونده حقوقی، ارائه مشاوره حقوقی  قطعا امکان پذیر نبوده و اگر هم انجام شود، به طور حتم نادرست بوده و متقاضی وکالت انلاین را گمراه خواهد کرد.

 • مطالعه و تحقیق در مورد سوال حقوقی

سوال های حقوقی که از وکیل آنلاین می شود را می توان به دو گروه تقسیم نمود:  گروه اول سوال هایی هستند که در حوزه دانش و تخصص وکلای  آنلاین بوده، بنابراین پاسخ گویی به آنها فورا و بدون صرف وقت اضافه امکان پذیر می باشد.

بنابراین، در مواردی که به مشاوره حقوقی جدی و پیچیده در زمینه املاک نیاز دارید، بهتر است با یک وکیل متخصص ملاقات حضوری داشته باشید.

اما در گروه دوم از سوالات، سوال مطرح شده برای وکیل متخصص آنلاین نیز دارای ابعاد جدیدی بوده، به نحوی که پاسخ به سوال مطرح شده و ارائه یک مشاوره حقوقی جامع به نحو فوری برای وکیل  امکان پذیر نمی باشد.

در پاسخ به سوالات گروه دوم، وکیل انلاین موظف است که از متقاضی خواسته که تماس را قطع نموده و پس از مطالعه و تحقیق در مورد آن سوال حقوقی و اطمینان از صحیح بودن راه حل حقوقی پیدا شده، مجدد با متقاضی تماس گرفته و پاسخ سوال حقوقی وی را بدهد تا به این ترتیب از اشتباه و ارائه اطلاعات حقوقی نادرست و احتمال شکایت از وکیل اجتناب نماید.

 • پاسخ کامل و جامع به سوال حقوقی متقاضی وکالت به صورت آنلاین

ارائه یک پاسخ کامل و جامع به سوال حقوقی متقاضی وکالت آنلاین،  مهم ترین وظیفه یک وکیل انلاین خوب می باشد. ارائه پاسخ ناقص به سوال متقاضی به امید مراجعه حضوری وی به دفتر وکالت و انعقاد قرارداد وکالت قطعا بر خلاف اخلاق و اصول کاری شغل وکالت می باشد. مضافا اینکه ارائه پاسخ اشتباه از ناحیه وکیل انلاین که به شکست متقاضی در یک پرونده حقوقی منتهی شود، علاوه بر مسئولیت اخلاقی ممکن است با مسئولیت مدنی برای وکیل همراه باشد.

اهمیت مشاوره با وکیل آنلاین چیست؟

شاید برای شما این سوال پیش بیاید که چرا به مشاوره آنلاین وکیل نیاز دارید؟ در پاسخ به این سوال ابتدا باید به این نکته اشاره کنیم که شرایط زیادی وجود دارد که در آن به مشاوره حقوقی فوری نیاز خواهید داشت. تصور کنید در حال بررسی خرید واحد مسکونی هستید و در مورد برخی از شرایط قرارداد سوالاتی دارید. بنابراین بهترین کار این است که از یک وکیل آنلاین مشاوره حقوقی بگیرید. علاوه بر این، سایر روش‌های دریافت مشاوره حقوقی، مشکلات و مشکلاتی را برای شما ایجاد می‌کند. بنابراین با توجه به مزایای مشاوره آنلاین وکیل، بهتر است تمامی دعاوی حقوقی خود را از این طریق پیگیری کنید. در صورت داشتن هرگونه سوال در مورد وکلای خانواده آنلاین با وکلای ما تماس بگیرید.

خدمات وکیل آنلاین چیست؟

از جمله خدماتی که وکلای آنلاین می توانند به مردم ارائه دهند این موارد است :

 • ارائه دادن مشاوره تخصصی در ارتباط با پرونده های حقوقی و کیفری
 • ارائه دادن مشاوره آنلاین در مورد پرونده های خانوادگی
 • مشاوره در رابطه با پرونده های انحصار وراثت در فردیس  و قبول وکالت
 • حوادث مربوط به جرائم پزشکی
 • پرونده های  ملکی
 • جرائم رایانه ای
 • بررسی شکایات و پرونده های مرتبط با چک و سفته و موارد دیگر.

معایب استفاده از وکیل آنلاین چیست؟

عدم امکان برخی از تعاملات حضوری که ممکن است در برخی مواقع مهم باشند.

محدودیت‌های فنی

مشکلات فنی یا اتصال اینترنت ممکن است به مشکلاتی در ارتباط با وکیل منجر شود.

احتمال عدم اطمینان

برخی افراد ممکن است اطمینان کافی به حضور آفلاین وکیل نداشته باشند.

قابلیت ارتباط محدود

برخی مسائل به دلیل عدم حضور حضوری ممکن است به نحوی تأثیرگذارتر باشند.

هنگام استفاده از وکیل آنلاین، اهمیت دارد که با دقت و با توجه به نیازهای شخصی خود، وکیل مناسب را انتخاب کنید.

وکیل آنلاین خانواده کیست؟

وکلای آنلاین خانواده معمولاً ارائه دهندگان خدمات حقوقی هستند که در امور مرتبط با زندگی خانوادگی تخصص دارند.

آن‌ها به شما در فهم بهتر حقوق و تعهدات شما در زمینه طلاق، حقوق حضانت، تعیین نفقه، توزیع دارایی، حقوق فرزندان، و سایر امور مرتبط با خانواده کمک می‌کنند.

وکلای آنلاین عمدتاً از طریق ارتباطات مجازی مانند تماس تلفنی، مشاوره ویدئویی، یا تبادل ایمیل ارتباط برقرار می‌کنند.

این روش‌ها به مشتریان این امکان را می‌دهند تا با وکیل خود در زمان و مکانی که برایشان مناسب است، ارتباط برقرار کنند.

وکیل آنلاین کیفری کیست؟

معمولاً یک سرویس حقوقی است که امکان مشاوره حقوقی و پرسش و پاسخ در زمینه جرایم کیفری را از طریق تلفن فراهم می‌کند.

این سرویس به افرادی که به دلایل مختلف نمی‌توانند به صورت حضوری با وکیل ملاقات کنند، ارائه می‌شود.

در برخی موارد، وکیل کیفری  می‌تواند همچنین به عنوان یک سرویس فوری برای واکنش به وضعیت‌های اضطراری و نیازهای فوری حقوقی عمل کند.

با استفاده از مشاوره تلفنی کیفری ، شما می‌توانید با وکیل مشورت کنید، سؤالات حقوقی خود را بپرسید و مشورت در مورد مسائل کیفری مختلف دریافت کنید.

وکیل کیفری انلاین  ممکن است به شما راهنمایی کند در مورد حقوق شما به عنوان متهم یا قربانی جرم، راه‌های دفاع در دادگاه، مواد قانونی مربوط به جرم مورد نظر و موارد مشابه.

مهم است بدانید که وکیل کیفری آنلاین نمی‌تواند به صورت کامل جایگزین یک ملاقات حضوری با وکیل در نظر گرفته شود، زیرا در برخی موارد نیاز به بررسی مستندات و شواهد ممکن است وجود داشته باشد.

بنابراین، در مواردی که به مشاوره حقوقی جدی و پیچیده نیاز دارید، بهتر است با یک وکیل متخصص ملاقات حضوری داشته باشید.

وکیل آنلاین

وکیل آنلاین ملکی کیست؟

یک سرویس حقوقی است که به افراد امکان مشاوره و راهنمایی در زمینه مسائل مرتبط با املاک و مستغلات را از طریق تماس تلفنی فراهم می‌کند.

این سرویس به افرادی که به دلایل مختلف نمی‌توانند به صورت حضوری با وکیل ملاقات کنند، ارائه می‌شود.

وکیل ملکی تلفنی می‌تواند به شما در مسائل مربوط به خرید و فروش ملک، اجاره، رهن و امانت، تنظیم قراردادهای ملکی و سایر مسائل مرتبط با املاک کمک کند.

با استفاده از وکیل ملکی تلفنی، شما می ‌توانید سؤالات حقوقی مرتبط با املاک خود را بپرسید، مشکلاتی که در خصوص ملک خود دارید را مطرح کنید و نصیحت حقوقی دریافت کنید.

این سرویس می ‌تواند به شما راهنمایی کند در مورد حقوق و تعهدات شما به عنوان مالک یا مستأجر، مسائل مالکیت، تنظیم قراردادهای املاک و موارد مشابه.

مهم است بدانید که وکیل ملکی تلفنی نمی‌تواند به صورت کامل جایگزین یک مشاوره حضوری با وکیل در نظر گرفته شود، زیرا در برخی موارد نیاز به بررسی مستندات و اسناد مرتبط با ملک وجود دارد.

خلاصه مطلب

حقیقت دریافت کردن مشاورۀ تخصصی از چندین وکیل حرفه ای می تواند در شرایط مختلف به افراد کمک کند مخصوصا آن هم در شکایات حقوقی، در این صورت بررسی پروندۀ ارباب رجوع توسط چندین وکیل کاربلد و زبده مورد بررسی قرار می گیرد تا شرایط به نفع موکل پیش برود. وکیل  آنلاین آن هم به صورت بلند مدت هزینۀ ناچیزی دارد. در اخر اعلام میداریم که گروه وکلای فروکیل  یک خدمت بزرگ را به شما معرفی نموده است  برای ارتباط با وکیل آنلاین ذر فروکیل  می توانید با هریک از شماره های ۰۹۴۲۶۰۰۱۲۰۲/۰۹۱۹۷۹۶۹۳۶۷ ارتباط تلفنی گرفته و مشورت کنید.

4.9/5 - (65 امتیاز)

پیشنهاد می کنیم این مطالب را هم بخوانید

فرجام خواهی طلاق به چه صورت می باشد؟

گروه وکلای فروکیل در قالب این مقاله سعی در توضیح نکته دارد که طلاق چه مراحلی دارد؟ فرجام خواهی طلاق به چه منظور است؟ برای طلاق چه وکیلی می تواند ما را یاری کند؟ مدارک و شرایط…

بازدید: 422 نفر
1402/12/17
خواندن این مقاله

بهترین وکیل مهریه در تهران و کرج | فوری و تضمینی

: گروه وکلای فروکیل در قالب این مقاله سعی در پاسخ به سوالات متعدد موکلین و مراجعه کنندگان در مورد مهریه دارد موضوعی که به شدت بین زوجین مطرح است و ممکن است سوالات متعددی در این…

بازدید: 207 نفر
1403/03/24
خواندن این مقاله

قانون جدید مهریه و بررسی شرایط مختلف آن

مهریه مبحثی است که ذهن اکثر مردم را به ویژه آقایان را درگیر میکند بحث مهریه در همه خانواده ها وجود دارد و همه افراد حداقل برای یک بار هم که شده دعوایی در خصوص مهریه را…

بازدید: 562 نفر
1402/10/15
خواندن این مقاله

طلاق با داشتن حق طلاق و آشنایی با شرایط و مراحل آن

طلاق با داشتن حق طلاق یعنی اینکه زن از طرف آقا یک وکالت‌نامه رسمی تحت عنوان وکالت در طلاق دارد وکالت در طلاق همان حق طلاق است که در یکی از دفاتر ثبت اسناد رسمی تنظیم شده…

بازدید: 749 نفر
1402/07/27
خواندن این مقاله

بهترین وکیل خانواده با سابقه بالا و حق الوکاله قسطی

حقوق خانواده شامل سه بخش مهم است: ازدواج، طلاق و روابط والدین با فرزندان. مباحثی مانند مهریه زوجه و نفقه همسر در بحث ازدواج و مباحث جدایی و طلاق و فسخ نکاح در بخش دوم (طلاق) و…

بازدید: 313 نفر
1403/02/10
خواندن این مقاله

شرایط بخشش مهریه و مدارک مورد نیاز آن چیست

گروه وکلای فروکیل در قالب این مقاله سعی در توضیح نکاتی در خصوص مهریه ،وکیل مهریه و بخشش مهریه  دارد بحثی که برای بسیاری از افراد امروزه حائز اهمیت است. و اطلاعات پیرامون آن می ‌تواند از…

بازدید: 21 نفر
1403/04/30
خواندن این مقاله

سوالات و نظرات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی رایگان 09426001202 09197969367 09108460692 09218529239