متشکل از بهترین وکلای تهران و البرز(کرج- فردیس - ملارد) و شهریار باتجربه بسیار بالا

بهترین وکیل تصادفات رانندگی در کرج، فردیس و تهران

وکیل تصادفات رانندگی
 • 30 فروردین 1403
 • 6 دقیقه
 • بدون دیدگاه
 • نوشته شده توسط تیم تحریره فروکیل

بسیاری افراد زمانی که دچار تصادفات رانندگی میشوند حالت سردرگمی پیدا کرده و نمیدانند چه باید کرد یا به چه مرجعی مراجعه کنند و حتی اینکه شاید وقت برای مراجعه و دوند گی به دادگاه و بیمه و غیره را نداشته باشند. با این وجود که گاهی تصادفات رانندگی و احقاق حق بسیار مشکل خواهد شد و احتیاج به حضور یک کارشناس متخصص و وکیل تصادفات رانندگی به شدت حس خواهد شد گروه وکلای فروکیل با در نظر گرفتن نیاز موکلین خود ذیل این مقاله به شما وکیل تصادفات رانندگی را معرفی خواهد کرد و به شما کمک می‌کند در این موارد چالش‌ها و گره‌های پیش روی خود را حل نمایید.

وکیل تصادف رانندگی کیست؟

وکیل تصادفات رانندگی در واقع وکیل پایه یک دادگستری می‌باشد که در آزمون اقتدار پذیرفته شده و پروانه وکالت دریافت کرده است و در شغل وکالت نیز بیشتر تمرکز و فعالیت خود را در حوزه تصادفات  رانندگی قرار داده است. مثل وکیل کیفری در فردیس وکیل تصادفات رانندگی نیز تمرکز خود را در این حوزه قرار داده است.

بهترین وکیل تصادفات رانندگی در کرج کیست؟

وجود تصادفات در خیابان های کرج و تهران که مملو از اتومبیل، کاملا طبیعی است، کمی سهل انگاری، عدم توجه به جاده و خودروهای کناری، حادثه آفرین می شود. در صورت بروز تصادفات رانندگی بهتر راه تماس با وکیلی با تجربه  در این امور است. بهترین وکیل تصادفات رانندگی در کرج، فردی است که اطلاعات کاملی در خصوص قوانین و مقررات مربوط به تصادفات رانندگی و جرایم و مجازات آن ها می داند. محاسبه دیه و خسارت یکی از پیچیدگی های تصادفات است که وکلای حاذق به خوبی به آن آگاه اند. برای سهولت در انجام این کار می توانید به بهترین وکیل کیفری در فردیس مراجعه کنید.

بهترین وکیل تصادفات رانندگی در کرج

در چه مواردی مجازات تصادفات رانندگی تشدید می‌شود؟

مواردی وجود دارد که باعث تشدید مجازات فرد مقصر در دعاوی تصادفات می شود. در ادامه به موارد تشدید مجازات در دعاوی تصادفات می پردازیم:

 • فرار از صحنه جرم
 • مست بودن راننده
 • گواهینامه نداشتن راننده
 • سرعت غیر مجاز راننده
 • حرکت از عبور ممنوع

برای اخذ مشاوره و دریافت خدمات از وکیل تصادفات رانندگی در فردیس دریافت پاسخ سوالاتتان در این زمینه می‌توانید به گروه وکلای فروکیل مراجعه نمایید.

نقش وکیل تصادف رانندگی در دعاوی تصادفات رانندگی چیست؟

حضور یک وکیل با تجربه در زمینه دعاوی تصادفات تخلیه علاوه از بین بردن امکان اشتباه، سرعت روند پیگیری دعاوی تصادفات را نیز افزایش می‌دهد و کمک بسیاری به شخص مطالبه کننده می‌کند. وکلای متخصص دعاوی تصادفات در فروکیل آماده مشاوره و ارائه خدمات هستند. گروه وکلای فروکیل این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا با یک متخصص در حوزه تصادفات رانندگی ارتباط برقرار کرده و در صورت نیاز به او وکالت دهید برای ارتباط با گروه وکلای فروکیل شما می‌توانید به صورت تلفنی با شماره‌های ۰۹۴۲۶۰۰۱۲۰۲/۰۹۱۹۷۹۶۹۳۶۷ ارتباط تلفنی گرفته یا به صورت حضوری به آدرس ما در فردیس قریشی شمالی نبش خیابان بیست و نهم برج آوین سنتر طبقه ۵ واحد ۵۰۲ مراجعه حضوری نمایید.

وکیل تصادفات رانندگی به صورت اقساطی:

گروه وکلای فروکیل این امکان را برای موکلین خود فراهم می‌کند تا با توجه به پرونده خود وکالت در دعاوی خود را به وکیل سپرده و حق الوکاله توافق شده میان وکیل و موکل به صورت اقساطی پرداخت شود تا موکلین نگرانی بابت پرداخت حق وکاله نداشته باشند.

تشکیل پرونده برای دریافت خسارت در تصادفات رانندگی به چه صورت است؟

زمانی که یک تصادف صورت می گیرد میزان ضرر و زیان برای تشکیل پرونده و محاسبه میزان خسارت وارد شده به طرفین از موارد ضروری برای تشکیل پرونده ی تصادف می باشد، حال بعضی از این شرایط تشکیل پرونده ی تصادف عبارت اند از:

 • در صورتی که در تصادف تعداد زیان دیده ها بیش از یک نفر باشد، چرا که در بعضی از موارد خودرو به علت بی دقتی راننده با شئ بی جان مانند کانال و یا دیوار تصادف می کند.
 • زمانی که در تصادف ایجاد شده فرد زیان دیده و راننده ی مقصر، در شهر های متفاوتی زندگی نمایند.
 • وقتی در حادثه ی تصادف فوت و یا مجروحی وجود داشته باشد.
 • زمانی که خسارت های به وجود آمده در تصادف بیشتر از سقف تعهدات بیمه نامه شخص ثالث خودروی مقصر باشد.
 • وقتی طرفین تصادف ایجاد شده خواهان اقدامات قضایی (ارائه دادخواست تامین دلیل برای دریافت افت قیمت خودرو، دریافت خسارت مازاد بر تعهدات بیمه نامه) باشند.

اگر طرفین تصادف به میزان تقصیرات خود اعتراض داشته باشند چه باید کرد؟

زمانی که تصادفی صورت می‌گیرد و طرفین تصادف در میزان تقصیر خود با یکدیگر اختلاف دارند بهترین کار مشورت گرفتن از یک وکیل  تصادفات رانندگی می‌باشد.

هنگامی که تصادف بین دو خودرو به وجود می آید و این دو درصدد آن هستند که یا خسارت وارد شده را از بیمه شخص ثالث بگیرند و یا از همدیگر، برای همین به دنبال این هستند که همدیگر را مقصر در تصادف معرفی نمایند لذا طرفین تصادف می توانند از پلیس راهور تقاضای کشیدن کروکی کنند چرا که با کشیدن این کروکی توسط کارشناس مربوطه فرد مقصر در تصادف به خوبی هویدا می شود.

ویژگی‌های وکیل تصادفات رانندگی چیست؟

یک وکیل تصادف باید توانا و متخصص در حیطه ی کاری خود باشد، فن بیان وکیل که بیشترین ارتباط او با دادگاه ها و دادسرا ها است باید آنقدر قوی و عالی باشد که بتواند قاضی دادگاه را با دلایل و مستندات محکم خود برای رای دادن به موکل او قانع نماید، جدیدت یک وکیل تصادف به حدی باید بالا باشد که بتواند تمام حق و حقوق موکل خود را که در اثر تصادف دچار خسارت جانی و مادی شده است را بگیرد، چرا که شجاعت و تلاش و هوش و … باید از ویژگی های واقعی یک وکیل تصادف باشد.

ویژگی‌های وکیل تصادفات رانندگی

حق الوکاله وکیل تصادفات رانندگی چگونه محاسبه می‌شود؟

هزینه ی اخذ وکیل برای تصادف معمولا درصدی از مبلغ مورد مطالبه می باشد گروه وکلای فروکیل با در نظر گرفتن توان مالی موکلین خود از آنها حق  الوکاله مطالبه می‌کند و مبلغ مورد توافق را نیز به صورت اقساطی از آنها دریافت خواهد کرد. برای ارتباط با گروه وکلای فروکیل شما می‌توانید با شماره ۰۹۴۲۶۰۰۱۲۰۲/۰۹۱۹۷۹۶۹۳۶۷ ارتباط تلفنی گرفته و مشاوره آنلاین شوید.

خلاصه مطلب

گروه وکلای فروکیل در زمینه تصادفات رانندگی نیز وکلای متخصص به  مراجعین خود معرفی می‌نماید تصادفات رانندگی نیز دعاوی هستند که گاهی پیچیدگی‌های زیادی پیدا کرده و احتیاج به حضور وکیل در این دعاوی بسیار بالا می‌باشد.

4.8/5 - (5 امتیاز)

پیشنهاد می کنیم این مطالب را هم بخوانید

وکیل ملکی در فردیس و آشنایی با هزینه ها و مراحل آن

شاخه ملک و املاک بحث زیادی در حقوق دارد و حتی ریسک‌های زیادی هم دارد. معمولا خریداری یک ملک با بسیاری از بحث‌های حقوقی درگیر شده است. بسیاری از افرادی که در فردیس هستند معمولا در زمینه…

بازدید: 949 نفر
1402/05/15
خواندن این مقاله

وکیل مطالبه وجه در فردیس و آشنایی با اقدامات آن

ابتدای کار در این مقاله باید بررسی کنیم که اصلاً مطالبه وجه چیست؟ و بعد بررسی کنیم که وکیلی که دعوای مطالبه وجه را مطرح می‌کند چه وکیلی است. وکیل مطالبه وجه در فردیس کیست؟ وکیل مطالبه…

بازدید: 377 نفر
1402/09/19
خواندن این مقاله

وکیل مواد مخدر متخصص با سابقه کار بالا

گروه وکلای فروکیل در قالب این مقاله سعی در شناسایی بهترین وکیل مواد مخدر در تهران و کرج به شما دارد و اینکه جرایم مواد مخدر شامل چه مواد و چه جرایمی می‌شود و مجازات‌های تعیین شده…

بازدید: 220 نفر
1402/12/04
خواندن این مقاله

وکیل در اندیشه و ملارد با سابقه و تبحر بالا

در اندیشه و ملارد نیز همانند سایر شهرستان های اطراف تهران، مشکلات حقوقی رو به افزایش بوده و افراد را به آن واداشته که مراجعات مکرر برای پیگیری پرونده خود به دادگاه حقوقی، کیفری داشته باشند. غالبا…

بازدید: 545 نفر
1402/07/03
خواندن این مقاله

وکیل کیفری در ملارد و اهمیت داشتن آن در پرونده های حقوقی

در ابتدا باید بدانیم که مسائل کیفری چه تفاوتی با مسائل حقوقی دارند برای این امر گروه وکلای فروکیل برای شما مقاله‌ای تهیه کرده که شما در مورد مسائل حقوقی و کیفری خود آگاهی کامل داشته باشید…

بازدید: 260 نفر
1402/11/10
خواندن این مقاله

بهترین وکیل کیفری در اندیشه و مارلیک

در ابتدا باید بدانیم که مسائل کیفری چه تفاوتی با مسائل حقوقی دارند برای این امر گروه وکلای فروکیل برای شما مقاله‌ای تهیه کرده که شما در مورد مسائل حقوقی و کیفری خود آگاهی کامل داشته باشید…

بازدید: 542 نفر
1402/06/29
خواندن این مقاله

سوالات و نظرات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی رایگان مشاوره تلفنی رایگان - 09426001202 مشاوره تلفنی رایگان - 09197969367 مشاوره تلفنی رایگان - 09376848721