متشکل از بهترین وکلای تهران و البرز(کرج- فردیس - ملارد) و شهریار باتجربه بسیار بالا

وکیل در اندیشه و ملارد با سابقه و تبحر بالا

وکیل در اندیشه و ملارد
 • 3 مهر 1402
 • بروزرسانی: ۹ مهر ۱۴۰۲
 • 7 دقیقه
 • بدون دیدگاه
 • نوشته شده توسط تیم تحریره فروکیل

در اندیشه و ملارد نیز همانند سایر شهرستان های اطراف تهران، مشکلات حقوقی رو به افزایش بوده و افراد را به آن واداشته که مراجعات مکرر برای پیگیری پرونده خود به دادگاه حقوقی، کیفری داشته باشند. غالبا موضوع  پرونده های مطروحه در اندیشه و ملارد ملکی بوده البته سایر موضوعات حقوقی دیگر اعم از خانواده، قراردادها و غیره، نیز در این شهرستان ها قابل طرح می باشد. اینکه نتیجه پرونده به نفع خواهان پرونده می باشد و او را به حق تضییع شده او می رساند یا نه، کاملا وابسته به نحوه دفاعیاتش، در محاکم داشته اینکه بتواند ذی النفع بودن خود را به قاضی پرونده اثبات کند و او را به اقناع وجدانی برساند همگی در گرفتن نتیجه مطلوب تاثیرگذار بوده است.

پس معیار اول در موفقیت روند پرونده، داشتن  سواد و آگاهی کافی است اینکه که شما بدانید چگونه با الهام گرفتن از قوانین و رویه های قضایی لایحه مستند و مستدل را تنظیم کنید و یا به صورت لفظی در مقابل قاضی، در مقام دفاع از خود باشید تا به حق تضییع شده خود برسید همگی در میزان موفقیت و پیروزی شما تاثیر گذار بوده است اما این فرضی محال است که همه افراد بتوانند به تنهایی و بدون کمک از یک وکیل این مسیر دشوار را طی کنند لذا نیازمند آن هستند که، از خدمات مشاوره و تجربه وکیل متخصص در اندیشه و ملارد برخوردار شوند.

وظایف وکیل در اندیشه و ملارد

اگر بخواهیم به حیطه وظایف وکیل در اندیشه و ملارد بپردازیم می توانیم به موارد ذیل که از مهم ترین وظایف یک وکیل است اشاره داشته باشیم.

متعهد بودن وکیل در مقابل موکل

اولین وظیفه مهم و اساسی یک وکیل، متعهد بودن وکیل در مقابل موکل است. موضوعی که قانون گذار در ماده ۶۷۴ قانون مدنی به صراحت به آن اشاره داشته است است و بیان می دارد زمانی که قرارداد وکالتی منعقد می گردد وکیل متعهد به آن می گردد که در قبال دفاع از حقوق موکلش، تمامی سعی و تلاش خود را کند تا بهترین نتیجه مطلوب را به دست آورد و روند پرونده را به نفع موکلش تغییر دهد هر چند این اشتباه است که وکیلی قول تضمینی به موکل خویش بدهد و تعهد به نتیجه در مقابل موکل ندارد اما نمی تواند از تعهدی که تعهد به فعل نامیده می شود ممانعت کند و اقدام به فعل یا ترک فعلی کند که به ضرر موکل تمام شود چرا که در این صورت در مقابل موکل ضامن بوده و بایستی درصدد جبران و ضرر و زیان وارده به موکلش باشد.

وظایف وکیل در اندیشه و ملارد

تعهد وکیل پایه یک دادگستری در اندیشه و ملارد

وکیل پایه یک در اندیشه و ملارد بایستی نسبت به تعهدی که در متن وکالت نامه به آن اشاره شده متعهد باشد و از حوزه اختیاراتی که به آن اشاره شده عدول نکند و اقدامی نکند که به ضرر موکل تمام شود و مصلحت او را بر منافع شخصی خویش ارجحیت دهد.

 • تعهد وکیل به حفظ اسرار موکل

وکیل در اندیشه و ملارد ملزم به آن است که اسرار موکل خویش را حفظ و از افشای آن خودداری کند به این تعهد وکیل به صراحت در ماده ۳۰ قانون وکالت به آن اشاره شده و الزاما وکیل را به آن واداشته، اسراری را که به واسطه وکالت از طرف موکل از آن مطلع شده محفوظ دارد در غیر این صورت من باب افشای اسرار موکل قابل تعقیب و مجازات انتظامی می باشد.

 • تعهد وکیل به حفظ مصلحت موکل

یکی از الزاماتی که وکیل ملارد و اندیشه در قبال موکلش دارد آن است که مصلحت او را مراعات کند و اقدامی نکند که موجب ایجاد ضرر و زیان به موکل باشد این الزام در ماده ۶۶۷ قانون مدنی به صراحت از سوی قانون گذار اعلام گردیده و بیان می دارد که وکیل باید در تصرفات و اقدامات خود مصلحت موکل را رعایت کند و از حوزه اختیارات خود تجاوز نکند در غیر این صورت مطابق ماده ۴۱ قانون وکالت، من باب خیانت به موکل، ملزم به جبران خسارات وارده می باشد.

 • تعهد وکیل به حفظ امانت داری در اسناد و اموال موکل

وکیل ملزم به آن است که در مقابل اموال و اسناد موکلش امانت داری کند و نگذارد که تضییع شود در غیر این صورت در مقابل موکل ضامن بوده و بایستی ضرر و زیان وارده را جبران کند.

انتخاب بهترین وکیل در اندیشه و ملارد

شما برای انتخاب بهترین وکیل در اندیشه و ملارد،  بایستی معیارهای را در نظر بگیرید سپس اقدام به انتخاب وکیل کنید.

 • شما بایستی وکیلی را انتخاب کنید که از تجربه و سواد حقوقی بالا برخوردار باشد.
 • وکیلی را انتخاب کنید که خود را در مقابل شما متعهد بداند و مصلحت شما را بر منفعت شخصی خود ارجحیت دهد.
 • وکیلی را انتخاب کنید که دارای سوابق کاری بالا و درخشان در حرفه خود بوده و توانسته در مقام دفاع از پرونده موکلش که درگیر مشکل حقوقی همانند شما بوده پیروز باشد و حق تضییع شده او را پس بگیرد و آن را جبران کند.
 • و در آخر بررسی کنید که آیا وکیل انتخابی شما، فن بیان قوی و سخنوری بالا دارد و می تواند در مقابل قاضی محکمه، از شما دفاع کند و او را به اقناع وجدانی برساند که شما صاحب حق هستید.

مزیت داشتن بهترین وکیل پایه یک دادگستری در اندیشه و ملارد

گاهی اوقات افراد به عللی دوست ندارند که در محیط دادگاه یا کلانتری حضور مستقیم داشته باشند اما برای آنکه بتوانند جبران حق تضییع شده خود را از مقام قضایی بخواهند مجبورند که در محکمه حضور پیدا کرده و طرح دعوی کنند و با حضور در جلسات دادگاه، درصدد اثبات ادعای خود به قاضی پرونده باشند؛ اما در اینجا یک استثنا می توان قائل شد و به کلی روند پرونده را از طرح دعوی گرفته تا حضور در جلسات محکمه را به وکیلی که با تجربه است سپارد و دیگر مراجعه فیزیکی به دادگاه نداشت.

وکیل در اندیشه و ملارد چه خدماتی را ارائه می دهد؟

اولین وظیفه قانونی وکیل در اندیشه و ملارد، ارائه خدمات مشاوره به موکلینی که وکالت پرونده خود را به او سپرده اند می باشد تا آنها را نسبت به روند پرونده آگاه سازد و به موکل خویش اعلام دارد که آیا پرونده ای که قرار است وکالت آن را عهده دار شود نتیجه مطلوبی را دارد و او را به پیروزی می رساند یا نه، تا موکل نخواهد من باب پرونده ای که قرار نیست در آن به پیروزی برسد هزینه و زمان بگذارد.

دفاع کردن از حقوق موکل در محکمه

وکیل ملزم به آن بوده که در راستای دفاع از حقوق موکلش، تمامی تلاش خود را به کار بگیرد تا بتواند او را به حقی که ذی النفع آن بوده برساند و نگذارد تضییع شود.

وکیل در اندیشه و ملارد چه خدماتی را ارائه می دهد؟

نتیجه گیری

ما در این مقاله، به معرفی وکیل در اندیشه و ملارد و مزیت داشتن آن در روند موفقیت پرونده پرداختیم و بیان داشتیم که یک وکیل از آنجایی که از تجربه و سواد حقوقی بالایی برخوردار بوده، می تواند بهترین دفاعیات را از موکل خویش داشته باشد و او را به حق تضییع شده خود برساند.

پیشنهادات

رسالت اصلی فروکیل، آگاه کردن و نشان دادن راه درست به افرادی است که درگیر مشکلات حقوقی شده اند و نمی دانند چگونه باید اقدام کنند تا به حقی که ذی النفع آن بوده اند برسند، می باشد در واقع فروکیل در تلاش است که بهترین راه کارهای حقوقی اعم از طلاق توافقی در ملارد را به شما نشان دهد تا شما بتوانید به پیروزی که مستحق آن هستید برسید. شما برای برخورداری از خدمات ما می توانید از طریق راه های ارتباطی که در سایت به آن اشاره شده با وکلای ما در تماس باشید.

برخی از سوالات متداول

چگونه بهترین وکیل در اندیشه و ملارد را پیدا کنیم؟

ما در سایت حقوقی فروکیل، به معرفی بهترین وکلا و مشاورین حقوقی در ملارد و اندیشه پرداخته ایم شما می توانید با مراجعه به سایت ما بهترین وکیل را پیدا کنید.

داشتن وکیل در اندیشه و ملارد چه مزیتی دارد؟

شما با داشتن وکیل متخصص و زبده در  اندیشه و ملارد، می توانید‌ بهترین دفاعیات را در محکمه داشته باشید و به حقی که مستحق آن هستید برسید.

5/5 - (82 امتیاز)

پیشنهاد می کنیم این مطالب را هم بخوانید

مشاوره حقوقی رایگان ۲۴ ساعته با بهترین وکلای تهران و کرج

یکی از پرکاربرد ترین خدمات حقوقی مشاوره حقوقی رایگان می باشد گروه وکلای فروکیل در جهت خدمت رسانی به مردم یکی از خدمات اصلی خود را مشاوره حقوقی رایگان قرار داده این خدمات برای افرادی که دچار…

بازدید: 263 نفر
1402/11/04
خواندن این مقاله

وکیل ملکی در فردیس و آشنایی با هزینه ها و مراحل آن

شاخه ملک و املاک بحث زیادی در حقوق دارد و حتی ریسک‌های زیادی هم دارد. معمولا خریداری یک ملک با بسیاری از بحث‌های حقوقی درگیر شده است. بسیاری از افرادی که در فردیس هستند معمولا در زمینه…

بازدید: 821 نفر
1402/05/15
خواندن این مقاله

بهترین وکیل ضرب و شتم و دیه با حق وکاله اقساطی

مقدمه: گروه وکلای فروکیل در قالب این مقاله سعی در توضیح این نکته به شما مطالعه کننده محترم دارد که اگر دچار مشکل ضرب و شتم و دیه شدید به چه وکیلی مراجعه نمایید و چه وکیلی…

بازدید: 70 نفر
1402/12/07
خواندن این مقاله

انحصار وراثت در فردیس و مراحل مختلف آن

شاید تاکنون درگیر پرونده‌های گوناگون قضایی شده یا شاهد اینگونه دعاوی از سوی سایر افراد بوده‌اید. به هر حال با این تفاسیر قطعا می‌دانید که طرح دعاوی گوناگون و پیگیری روند آن و از آن مهم‌تر دفاع…

بازدید: 462 نفر
1402/07/07
خواندن این مقاله

وکیل کیفری در شهریار و علت اهمیت حضور آن

دعاوی قضایی به طور کلی به دو دسته حقوقی و کیفری تقسیم می‌شوند. دعاوی کیفری دارای انواع مختلفی هستند که با توجه به نوع مجازات آن‌ها، دفاع در اینگونه دعاوی از اهمیت بسیاری برخوردار می‌باشد. بسیار پیش…

بازدید: 489 نفر
1402/06/27
خواندن این مقاله

طلاق از طرف زن در فردیس و مزایای استفاده از وکیل + هزینه +مراحل

در قوانین ایران اصولاً حق طلاق با مردان است، بدین نحو که مردان بدون داشتن هیچ‌گونه علت خاص و مشخصی می‌توانند اقدام به طلاق همسر خویش نمایند، اما در مقابل زنان در ایران برای دریافت حکم طلاق…

بازدید: 546 نفر
1402/06/18
خواندن این مقاله

سوالات و نظرات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی رایگان مشاوره تلفنی رایگان - 09426001202 مشاوره تلفنی رایگان - 09197969367 وکیل اداره کار - 09903446741 وکیل اداره کار