متشکل از بهترین وکلای تهران و البرز(کرج- فردیس - ملارد) و شهریار باتجربه بسیار بالا

وکیل طلاق در شهریار به صورت تضمینی و ۱۰۰%

وکیل طلاق در شهریار
 • 23 شهریور 1402
 • 8 دقیقه
 • بدون دیدگاه
 • نوشته شده توسط تیم تحریره فروکیل

وکیل طلاق در شهریار وکیلی است که به قوانین خانواده آگاهی کافی دارد و قرار است در مقام دفاع از زن و یا مردی که به صورت توافقی یا یک طرفه تصمیم به آن گرفته اند به علل قانونی از یکدیگر جدا شوند وکالت پرونده طلاق را بر عهده بگیرد و موجب گردد که زوجین نخواهند از روی احساس راجع به حساس ترین موضوع زندگی خود تصمیم گیری کنند و به زندگی زناشویی خود پایان بدهند اما گاهی اوقات کراهت و تنفر زوج و زوجه به حدی بوده که آنها نمی توانند ادامه دهند و می خواهند هر چه زودتر به زندگی خود پایان بدهند که در اینجا تصمیم به امر طلاق گرفته و می خواهند به کمک وکیل طلاق این پروسه را در کوتاه ترین زمان ممکن سپری کنند.

فواید داشتن وکیل طلاق در شهریار

وکیل طلاق در شهریار، قرار است حسب مورد، وکالت امر طلاق از جانب زوج را بپذیرد یا زوجه یا هر دو آنها را که در اصطلاح از آن تحت عنوان طلاق توافقی یاد می شود را بپذیرد و در دادگاه خانواده دادخواستی را تنظیم و خواستار اجرای حکم طلاق از قاضی رسیدگی کننده باشد.

 • وکالت طلاق زوج

در رابطه با طلاق زوج، وجود وکیل موجب می گردد که مراحل و تشریفات در پروسه زمانی کوتاه تری و بدون آنکه نیازی به حضور موکل باشد انجام شود. علت آن است که پذیرفته شدن این نوع از طلاق، تنها اراده یک طرفه مرد را می خواهد و اگر در شرایطی، زوجه هم راضی به این امر نباشد مانعی پیش نمی آید و به درخواست زوج ترتیب اثر داده می شود و تنها الزامی که در این نوع طلاق بایستی از جانب زوج رعایت شود تا حکم طلاق و گواهی عدم سازش صادر شود آن است که او حقوق مالی همسرش را به وی بپردازد.

 • وکالت طلاق زوجه

برخلاف طلاق زوج، قبولی درخواست زوجه بر اجرای حکم طلاق و الزام کردن زوج به پایان دادن زندگی مشترک کمی پروسه زمان بر و طولانی می باشد علت این امر شاید آن است که قانون گذار حق طلاق را تنها به زوج داده و اراده او را برای جاری شدن صیغه طلاق لازم می داند و تنها در شرایطی به صورت استثنا به زوجه این حق را داده که بتواند با اثبات یکی از مواردی که در ماده ۱۱۱۳ قانون مدنی به آن اشاره شده و یا شروط دوازه گانه ای که در ضمن عقد نکاح به آن تصریح گردیده و یا وکالت در امر طلاق از جانب زوج، ادعای خویش را به دادگاه اثبات کرده و خواستار اجرای طلاق باشد.

فایده داشتن وکیل طلاق در جایی که زوجه درخواست دهنده است

شما به عنوان زوجه ای که تصمیم دارید از همسر خویش جدا شوید و الزام او را به طلاق دادن از دادگاه بخواهید بایستی بدانید که مسیر طولانی و زمان بری را خواهید داشت تا بتوانید از قاضی دادگاه خانواده حکم طلاق بگیرید و همان گونه در پاراگراف بالاتر گفتیم دلیل موجهی را باید ارائه دهید تا تقاضای شما پذیرفته شود در غیر این صورت شما چاره ای ندارید مگر آنکه باتوافق همسرتان در قالب طلاق توافقی از یکدیگر جدا شوید اما در اینجا شما می توانید به کمک وکیل متخصصی که به قوانین طلاق آگاهی کافی دارد درصدد اثبات صحت ادعای خویش به قاضی پرونده باشید به بیان دیگر وظیفه اصلی وکیل طلاق در شهریار، آن است که دلایل و مستندات شماره را گوش کند و در صورتی که آن را جز موارد موجهی بداند که موجب پذیرفته شدن ادعای شما و رد نشدن آن در محکمه می باشد در قالب لایحه دفاعیه ای آن را تنظیم و به دادگاه صلاحیت دار  ارائه بدهد.

 • وکالت طلاق توافقی

گاهی اوقات اجرای طلاق ممکن است وابسته به درخواست زوجین باشد و هر دو خواستار آن باشند که به صورت توافقی از یکدیگر جدا شوند؛ برای آنکه به درخواست آنها ترتیب اثر داده شود زوج و زوجه ملزم به آن بوده اند که راجع به تعیین تکلیف کلیه امور مالی و غیر مالی خود به توافق نظر رسیده باشند و توافق نامه را تنظیم و به دادگاه ارائه دهند تا بتوانند در قالب طلاق توافقی از دادگاه حکم بگیرند اینکه این طلاق چیست و اجرای آن منوط به رعایت چه تشریفاتی می باشد موضوعی است که ما در مقاله جداگانه تحت عنوان طلاق توافقی در شهریار به بررسی آن پرداخته ایم و شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر به مقاله مربوطه مراجعه داشته باشید.

اهمیت داشتن وکیل طلاق توافقی در شهریار

اهمیت داشتن وکیل طلاق توافقی در شهریار

برخلاف اینکه طلاق توافقی ناشی از توافق نظر طرفین بوده و نسبت به اقسام دیگر طلاق در موعد زمانی کوتاه تری انجام می شود اما تشریفاتی دارد که بدون رعایت آن، امکان دریافت گواهی عدم سازش و اجرای صیغه طلاق در دفترخانه وجود نخواهد داشت.

این تشریفات عبارت است از

 • حضور یافتن زوجین در جلسات مشاوره طلاق
 • تنظیم توافق نامه کتبی
 • تعیین تکلیف کلیه امور مالی و غیرمالی ناشی از نکاح
 • مراجعه به دادگاه و دریافت گواهی عدم سازش
 • مراجعه به دفترخانه و اجرای حکم طلاق

شما برای اقدام به امر طلاق توافقی می توانید انجام کلیه امور نامبرده را به جز حضور در جلسات مشاوره که الزاما حضور زوجین ضروری بوده را به وکیل طلاق در شهریار بسپارید.

مزیت داشتن وکیل طلاق در شهریار

حساسیت داشتن موضوع طلاق، زوجین را به آن واداشته که از دانش کسی که به پرونده های طلاق آگاهی کافی  و مهارت روان شناسی داشته و چندین سال تجربه کسب کرده است برخوردار شوند تا بهترین تصمیم را به دور از احساسات راجع به زندگی آینده خود بگیرند. گاهی اوقات به حدی زوجین از یکدیگر کراهت و تنفر پیدا کرده اند که نمی خواهند با یکدیگر در جلسات دادگاه رو به رو شوند لذا ترجیح می دهند که انجام کلیه امور خود را به وکیل طلاق بسپارند تا او کلیه فرآیند امر طلاق را عهده دار شود.

از دیگر مزایای داشتن وکیل طلاق در شهریار، صرفه جویی در زمان است و بسیاری از زوجین تمایل بر آن دارند که این پروسه هرچه زودتر به اتمام برسد و از همسر خود جدا شوند که در رابطه با طلاق توافقی نسبت به اقسام دیگر طلاق می توان این مدت را به کوتاه ترین زمان ممکن رساند.

چگونه بهترین وکیل طلاق در شهریار را پیدا کنیم؟

از آنجایی که طلاق به معنای پایان یافتن زندگی مشترک است تصمیم گیری راجع به این موضوع از اهمیت زیادی برخودار بوده و زوجین بایستی نسبت به این مساله سرنوشت ساز حساسیت داشته باشند و برای تصمیم گیری از دانش وکیل متخصصی که در این حوزه تجربه داشته و مهارت های روانشناسی می داند بهره مند شوند اما برای اقدام به یافتن بهترین وکیل طلاق در شهریار شما می توانید به طرق مختلفی اقدام کنید و از طریق جستجوی نام وکیل طلاق در سایت های حقوقی، بهترین وکیل در شهریار را پیدا کنید ما در فروکیل در تلاشیم که لیستی از وکلای زبده و متخصص طلاق در شهریار را به شما معرفی کنیم.

 

 هزینه وکیل طلاق در شهریار

حق الوکاله وکیل طلاق هرساله طبق تعرفه پیشنهادی از سوی کانون وکلای دادگستری مرکز و وکلای قوه قضائیه تعیین می شود که میزان آن حداقل مبلغ پنج میلیون ریال و حداکثر دویست میلیون ریال است اما لازم به ذکر است که این تعرفه حسب توافق طرفین عقد وکالت که می تواند زوج، زوجه یا زوجین باشد قابل تغییر بوده و میزان آن ثابت نمی باشد.

این تعرفه به عوامل متعددی وابسته می باشد از جمله:

نوع پرونده طلاق، حسب اینکه، طلاق شما توافقی بوده یا قرار است به صورت یک طرفه از سوی یکی از زوجین درخواست شود.

اینکه قرار است وکیل، وکالت پرونده طلاق را در کدام مرحله دادرسی اعم از بدوی، تجدید نظر یا فرجام خواهی عهده دار شود و ………

 هزینه وکیل طلاق در شهریار

نتیجه گیری

ما در این مقاله به بررسی مزیت داشتن وکیل طلاق در شهریار پرداختیم و بیان داشتیم که وجود یک وکیل طلاق ،در مسیر پرونده، از اهمیت زیادی برخوردار بوده است و موجب می گردد که زوجین بتوانند به بهترین نحو ممکن راجع به زندگی مشترک خود تصمیم گیری کنند و در حالتی که به نتیجه رسیدند که دیگر ادامه دادن زندگی زناشویی ناممکن است به کمک وکیل، اقدام به گرفتن طلاق کنند.

پیشنهادات

ما در فروکیل در تلاشیم که بهترین خدمات حقوقی را به زوجینی که درگیر مشکلات طلاق بوده و نیاز به خدمات مشاوره و وکالت دارند، ارائه دهیم شما می توانید جهت برخورداری از خدمات ما از طریق راه های ارتباطی که در سایت به آن اشاره شده با ما در تماس باشید.

برخی از سوالات متداول

وکیل طلاق در شهریار کیست؟

وکیلی است که آگاهی کافی به قوانین خانواده از جمله طلاق داشته و قرار است وکالت طلاقی که قرار است به درخواست زوج یا زوجه یا هر دوی آنها مطرح گردد را عهده دار شود.

چگونه بهترین وکیل طلاق در شهریار را پیدا کنم؟

شما می توانید از طریق سایت حقوقی فروکیل، بهترین وکیل طلاق خود را، در شهریار انتخاب نمایید.

 

 

4.6/5 - (41 امتیاز)

پیشنهاد می کنیم این مطالب را هم بخوانید

وکیل خانواده در اندیشه و معرفی بهترین گروه وکلا در این منطقه

وکیل خانواده وکیل پایه یک دادگستری است که بیشتر تمرکز خود را در مباحث مربوط به حقوق خانواده  گذاشته .در مبحث حقوق خانواده طبق تجربیات و تسلطی که به دست آورده بهترین گزینه برای وکالت دادن است.…

بازدید: 433 نفر
1402/08/23
خواندن این مقاله

انحصار وراثت در فردیس و مراحل مختلف آن

شاید تاکنون درگیر پرونده‌های گوناگون قضایی شده یا شاهد اینگونه دعاوی از سوی سایر افراد بوده‌اید. به هر حال با این تفاسیر قطعا می‌دانید که طرح دعاوی گوناگون و پیگیری روند آن و از آن مهم‌تر دفاع…

بازدید: 534 نفر
1402/07/07
خواندن این مقاله

وکیل کیفری در شهریار و علت اهمیت حضور آن

دعاوی قضایی به طور کلی به دو دسته حقوقی و کیفری تقسیم می‌شوند. دعاوی کیفری دارای انواع مختلفی هستند که با توجه به نوع مجازات آن‌ها، دفاع در اینگونه دعاوی از اهمیت بسیاری برخوردار می‌باشد. بسیار پیش…

بازدید: 560 نفر
1402/06/27
خواندن این مقاله

بهترین وکیل خانواده در شهریار با مشاوره حقوقی با وکیل متخصص

یکی از متداول‌ترین و البته مهم‌ترین دعاوی و پرونده‌های قضایی موجود در مراجع قضایی، دعاوی مربوط به خانواده می‌باشد. خانواده کانون مقدسی در جامعه به شمار آمده و اختلافات بوجود آمده فی مابین اعضای خانواده علی‌الخصوص بین…

بازدید: 530 نفر
1402/07/09
خواندن این مقاله

وکیل در شهریار و معرفی بهترین گروه وکلا با تبحر بالا

وکیل در شهریار فردی است که با داشتن سواد حقوقی و تجربه کاری که در حوزه وکالت دارد قرار است در مقام دفاع از موکلی که وکالت پرونده خویش را به وی سپرده است برآید و بهترین…

بازدید: 569 نفر
1402/06/27
خواندن این مقاله

وکیل خانواده در فردیس و آشنایی با گروه وکلای فروکیل

یکی از مهمترین بحث‌ها و پرونده‌های حقوقی، دعاوی مربوط به حوزه خانواده است. وکیل خانواده در فردیس یکی از وکلایی است که در این حیطه فعالیت می‌کند و بسیاری از پرونده‌های خانواده را زیر دست دارد. وکیل…

بازدید: 1637 نفر
1402/05/15
خواندن این مقاله

سوالات و نظرات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی رایگان مشاوره تلفنی رایگان - 09426001202 مشاوره تلفنی رایگان - 09197969367 مشاوره تلفنی رایگان - 09376848721