متشکل از بهترین وکلای تهران و البرز(کرج- فردیس - ملارد) و شهریار باتجربه بسیار بالا

وکیل ملکی در سال ۱۴۰۳ با سابقه بالا و حق الوکاله قسطی

وکیل ملکی
 • 23 اردیبهشت 1403
 • 8 دقیقه
 • بدون دیدگاه
 • نوشته شده توسط تیم تحریره فروکیل

گروه وکلای فروکیل در قالب این مقاله سعی در توضیح و شناسایی بهترین و برجسته ‌ترین وکیل ملکی در تهران و کرج به شما مطالعه کننده محترم خواهد داشت توضیح اینکه وکیل ملکی کیست چه وظایفی دارد تاثیر یک وکیل در پرونده‌های ملکی به چه میزان است و از چه طریقی باید یک وکیل ملکی با سابقه را جستجو کنیم همه این پرسش‌ها در قالب این مقاله پاسخ داده خواهد شد.

وکیل ملکی کیست؟

وکالت ملکی یکی از انواع وکالت‌های تخصصی است که در زمینه مسائل مربوط به املاک و مستغلات انجام می‌شود. وکیل ملکی فردی با دانش و تجربه کافی در زمینه حقوق ملکی است که می‌تواند مطابق با قوانین و مقررات در اموری مانند خریدوفروش، اجاره، رهن و اجاره، دعاوی ملکی و … موکل خود را یاری کند.

وکیل ملکی چه پرونده‌ها را می‌پذیرد؟

 • دعاوی خرید و فروش و معامله معارض
 • انواع دعاوی ملکی فروش غیر قانونی املاک به یک یا چند نفر
 • دعاوی مربوط به جعل اسناد و کلاهبرداری و فریب دیگران
 • دعاوی مربوط به ورود غیر مجاز به ملک دیگران
 • دعاوی تبانی و فساد در خرید و فروش املاک
 • دعاوی تغییر کاربری کشاورزی و اراضی مختلف
 • دعاوی ابطال اسناد رسمی
 • دعاوی باطل شدن سند مالکیت معارض
 • دعاوی افراز ملک
 • دعاوی مربوط به توقیف عملیات اجرایی
 • دعاوی ابطال مراحل ثبتی
 • دعاوی خلع ید
 • دعاوی تخلیه اماکن تجاری
 • دعاوی مربوط به پایان کار ساختمان
 • دعاوی الزام سند رسمی برای املاک
 • دعاوی مربوط به تحویل ملک و الزام آن
 • دعاوی الزام به فک رهن
 • دعاوی تخلیه اماکن تجاری
 • دعاوی درخواست و مطالبه اجرت المثل
 • دعاوی مربوط به فسخ قراردادها

تاثیر وکیل ملکی در پرونده‌های ملکی به چه میزان است؟

تاثیر وکیل ملکی در هر یک از دعاوی نام برده شده برای هر یک از مراحل بسیار مهم تلقی می شود. با ترفندها و راهکارهایی را به موکلین ارائه می دهند، به موفقیت پرونده های شما کمک شایانی می کند.  پرونده دعاوی ملکی بر اساس نوع و دسته بندی های آن ها با راهکارها و ترفندهای قانونی به خصوصی حل و فصل می شوند. با استفاده از تجربیات وکلای با تجربه در این حوزه به پرونده شما در سریع ترین زمان ممکن رسیدگی خواهد شد. وکیل ملکی کلیه قوانین و مقررات مربوط به حیطه ملکی را می شناسند و رسیدگی به پرونده را ساده تر می کند. ارائه دفاعیه های صد در صد قانونی و تخصصی که منظور نظر طرفین دعوی را به قاضی پرونده برساند، در پیشبرد اهداف شما در جریان پرونده مورد نظر تاثیر به سزایی بر جای می گذارد.

بهترین وکیل ملکی

بهترین وکیل ملکی کیست؟

بهترین وکیل ملکی تهران، وکیل پایه یک دادگستری است که نسبت به‌ تمامی امور مربوط به ملک دارای تخصص و تبحر خاصی است. وکیل ملکی تهران، متخصص در تمامی زمینه ‌هایی که مربوط به دعاوی اموال غیرمنقول می‌باشد. این وکیل متبحر دارای آگاهی و تجربه‌های فراوان می‌باشد، به همین دلیل زمانی که شما در خصوص مسائل ملکی که بسیار مباحث گسترده‌ای دارند به مشکل می‌خورید خیلی بهتر است که با بهترین وکیل ملکی در این خصوص مشورت نماید.اگر ما ندانیم از کدام روش و با چه عنوانی باید شکایت نماییم، موجب می‌شود که ما از همان ابتدا و بعضاً نیمه راه با شکست مواجه شویم. به علاوه که نتوانیم به حق مسلم خود برسیم و متحمل هزینه‌های مربوط به دادرسی و خسارات وارده شویم. چه بسا بهتر است در این خصوص با یک وکیل ملکی متخصص مشورت نماییم تا بتوانیم بهترین اقدام را در برابر مشکل رخ‌ داده شده داشته باشیم.

هزینه وکیل ملکی چه میزان است؟

در رابطه با این موضوع که حق‌الوکاله وکیل ملکی متخصص به چه صورتی تعیین می‌شود در ابتدای امر باید بیان کنیم که چیزی که در وهله اول اولویت دارد توافق بین وکیل ملکی و موکل است و میزان حق‌الوکاله می‌تواند در این جا بیشتر و یا حتی کم‌تر از تعرفه‌ای باشد که وجود دارد.

حق‌الوکاله وکیل متخصص می‌تواند بر اساس یک سری شرایط تغییر نماید که از جمله آن می‌توانیم به میزان حساسیت و گستردگی پرونده مطرح شده اشاره نماییم، هرچقدر یک پرونده از پیچیدگی بیشتری برخوردار باشد وکیل ملکی در این مورد به الطبع دستمزد بیشتری طلب می‌کند. همچنین تجربه و مهارت وکیل در خصوص دعاوی ملکی می‌تواند، بر روی میزان دستمزدش تأثیر شایانی بگذارد. در کلیت امر باید بدانیم؛ چون دعوای مطرح شده در زمینه دعاوی ملکی می‌باشد میزان حق‌الوکاله بر اساس میزان ارزش ملک تعیین می‌شود.

وظیفه وکیل ملکی چیست؟

در پاسخ به این سوالات ، باید گفت که وظایف وکیل ملک ، مانند سایر وکلا می باشد ؛ به این معنا که وکیل ملک نیز ، موظف است که طبق مفاد وکالت نامه و در حدود اختیارات وکیل ، در دعوی ملکی ، به دفاع از موکل خود پرداخته و برای احقاق حقوق وی تلاش نماید ، به طور منظم اقدام به پیگیری پرونده موکل نموده ، در جلسات دادرسی ، حضور یافته ، در صورت لزوم ، اقدام به تنظیم لایحه نماید و موکل را در جریان اقدامات انجام شده ، قرار بدهد .

علاوه بر این ، از جمله وظایف وکیل ملکی ، می توان به انعقاد قرارداد با موکل خود و تعیین مبلغ دقیق حق الوکاله اشاره نمود . وکیل ملکی ، باید از گرفتن هرگونه وجه دیگری از موکل ، خودداری نموده و در قبال اسناد و وجوهی که از موکل دریافت می کند ، به وی رسید بدهد . در انجام وظایف فوق ، وکلا در برابر موکلین خود ، پاسخ گو و مسئول قلمداد می شوند . اما علاوه بر وظایف عادی که تمام وکلا دارند ، در حوزه وکالت ملکی ، وکیل ملکی ، می بایست از تخصص خود در حوزه امور مربوط به املاک ، برای دفاع از موکل ، استفاده کند . لذا در این قسمت ، برخی از مهم ترین دعاوی که اقامه آنها ، جزء وظایف وکیل ملکی محسوب می شود را مورد اشاره قرار می دهیم :

در دفاع از موکل در دعاوی ملکی ، از جمله عقد بیع یا خرید و فروش ، عقد اجاره ، عقد رهن ، عقد صلح و سایر عقودی از این قبیل ، که در ارتباط با یک ملک یا مال غیر منقول منعقد شده است و میان طرفین ، اختلافاتی مطرح می شود ، وظیفه وکیل ملکی ، این است که به صورت مستدل و با استناد به قوانین و مقررات جاری ، از موکل خود دفاع نماید تا به حق خود ، برسد .

وظیفه وکیل ملکی

 انجام پرونده‌های ملکی توسط وکیل ملکی چقدر زمان می‌برد؟

کلیه دعاوی ملکی و مسائل مربوط به آن دارای مدت زمان مشخص نمی‌ باشد، بنابراین نمی‌ توان از پیش تعیین کرد که هرکدام از دعاوی ملکی چه مدت زمانی را طی خواهد کرد، اما این نکته حائز اهمیت است که وکیل ملکی یا وکیل دادگستری متخصص در دعاوی ملکی می‌تواند با به ‌کارگیری تجربه و تبحر و مهارت خود در به ثمر رسیدن دعاوی ملکی، حداقل زمان ممکن را صرف کند و با استفاده از مهارت‌ های خود روند و پروسه دادرسی دعاوی ملکی را در سر موقع و زمان مناسب خود اقدام کرده تا به اطاله دادرسی منجر نگردد.

مشاوره تلفنی با وکیل ملکی

اگر دچار چالشی در زمینه‌ های ملکی شدید و به دنبال مشاوره و مشورت گرفتن از وکیل متخصص در امور ملکی بودید می‌توانید با شماره ۰۹۱۹۷۹۶۹۳۶۷/۰۹۴۲۶۰۰۱۲۰۲ ارتباط تلفنی گرفته و سوالات خود را در مورد امور ملکی و حق و حقوق خود   از وکیل ملکی بپرسید و با علم و آگاهی بیشتری در این مسیر گام بردارید.

وکیل ملکی با حق وکاله اقساطی

اگر به دنبال این هستید که وکیلی پیدا کنید که پرونده ملکی شما را به انجام برساند و حق وکاله اقساطی دریافت کنند ما به شما گروه وکلای فروکیل را معرفی می‌کنیم که با در نظر گرفتن توان مالی موکلین خود آنها را در این امر یاری می‌کنند و به صورت اقساطی حق الوکاله  دریافت خواهند کرد.

وکیل ملکی در تهران

اگر دچار چالشی در زمینه ملکی شدید و ملک شما واقع در تهران بود دادگاه صالح رسیدگی برای دعاوی شما نیز دادگاه حقوقی تهران خواهد بود  به همین سبب شما می ‌توانید وکیل خود را از شهر تهران انتخاب نمایید ی این اما به شما گروه وکلای فروکیل را معرفی می‌کنیم برای ارتباط با گروه وکلای فروکیل شما می‌توانید با هر یک از شماره‌های ۰۹۴۲۶۰۰۱۲۰۲/۰۹۱۹۷۹۶۹۳۶۷ ارتباط تلفنی گرفته و راهنمایی لازم را دریافت نمایید.

وکیل ملکی در کرج: اگر به دنبال یک وکیل متخصص در حوزه ملکی در شهر کرج می‌گردید ما به شما گروه وکلای فروکیل را معرفی می‌کنیم که با استفاده از وکلای متخصص در زمینه ملکی دعاوی شما را در زمینه ملکی به بهترین شکل ممکن به انجام می‌ رساند.

وکیل ملکی در شهریار

افرادی که ساکن شهریار هستند یا ملکی واقع در شهریار دارند و دچار مشکل حقوقی، کیفری، ثبتی در زمینه ملکشان شده‌اند و به دنبال یک وکیل با سابقه و متبحر در زمینه ملکی می‌گردند گروه وکلای فروکیل می‌تواند کمک شایانی به آنها نماید.

وکیل ملکی در فردیس

افرادی که ساکن فردیس هستند یا ملکی واقع در فردیس دارند برای اخذ مشاوره یا وکالت دادن به وکیل ملکی ر فردیس می‌توانند به گروه وکلای فروکیل واقع در فردیس قریشی شمالی نبش خیابان بیست و نهم برج آوین سنتر مراجعه حضوری نمایند و از وکلای متخصص ما در زمینه ملکی بهره مند شوند.

خلاصه مطلب:

دعاوی ملکی جز پیچیده ‌ترین دعاوی هستند که افراد مانی که دچار چالشی در زمینه ملکی می ‌شوند در صورتی که مشورت لازم را از وکیل ملکی نگرفته باشند ممکن است دچار اشتباهاتی در پرونده خود شوند که پرونده را پیچیده ‌تر بکند به همین دلیل یشنهاد می‌ شود از همان ابتدای کار با وکیل ملکی ارتباط گرفته و پرونده خود را به او بسپارید.

4.7/5 - (13 امتیاز)

پیشنهاد می کنیم این مطالب را هم بخوانید

وکیل حرفه ‌ای در فردیس با سابقه و به صورت تضمینی

اگر یک پرونده حقوقی و یا کیفری در دادگاه کرج دارید و قصد دارید از یک وکیل حرفه ‌ای در فردیس کمک بگیرید؛ این مقاله برای شما آماده شده است. وکیل در فردیس شخصی است که نه…

بازدید: 794 نفر
1402/05/20
خواندن این مقاله

طلاق توافقی در تهران و کرج با خبره ترین وکلا در کمترین زمان

امروزه عدهای از افراد بعد از نکاح تصمیم به جدایی و طلاق میگیرند و به دنبال توافق برای جدایی هستند تا با سرعت بیشتری هزینه کمتری پروسه طلاق شان به انجام برسد در صورتی که زوجین بر…

بازدید: 41 نفر
1403/02/20
خواندن این مقاله

مشاوره حقوقی تلفنی رایگان در ملارد و آشنایی با بهترین گروه وکلا

مشاوره حقوقی تلفنی رایگان در ملارد عبارت است  از: ارائه راهنمایی‌های حقوقی لازم به اشخاص توسط وکلای دادگستری و مشاوران حقوقی. زمانی که یک پرونده حقوقی کیفری یا ملکی یا.... برای افراد پیش می‌آید به دلیل اینکه…

بازدید: 436 نفر
1402/08/27
خواندن این مقاله

اگر یکی از وراث حاضر به فروش نباشد چه مشکلاتی پیش می آید؟

یکی از مهم‌ترین مباحثی که در بحث ارث و میراث در مورد آن صحبت می‌شود در رابطه با نحوه فروش ماترک می‌باشد که ممکن است خانه باشد یا زمین باشد یا غیر یکی از سوالاتی که همواره…

بازدید: 411 نفر
1402/09/05
خواندن این مقاله

فریب در ازدواج چیست و چگونه می توان آن را ثابت کرد

فریب در ازدواج یا به عبارتی دیگر تدلیس در واقع مفهوم این است که شخص صفات مطلوب را در خود نشان می‌دهد و عیوب خود را به صورت دروغین پنهان می‌کند که این عوامل باعث باعث برهم…

بازدید: 481 نفر
1402/08/01
خواندن این مقاله

فرجام خواهی طلاق به چه صورت می باشد؟

گروه وکلای فروکیل در قالب این مقاله سعی در توضیح نکته دارد که طلاق چه مراحلی دارد؟ فرجام خواهی طلاق به چه منظور است؟ برای طلاق چه وکیلی می تواند ما را یاری کند؟ مدارک و شرایط…

بازدید: 180 نفر
1402/12/17
خواندن این مقاله

سوالات و نظرات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی رایگان مشاوره تلفنی رایگان - 09426001202 مشاوره تلفنی رایگان - 09197969367 مشاوره تلفنی رایگان - 09376848721