متشکل از بهترین وکلای تهران و البرز(کرج- فردیس - ملارد) و شهریار باتجربه بسیار بالا

وکیل کیفری در شهریار و علت اهمیت حضور آن

وکیل کیفری در شهریار
 • 27 شهریور 1402
 • 7 دقیقه
 • بدون دیدگاه
 • نوشته شده توسط تیم تحریره فروکیل

دعاوی قضایی به طور کلی به دو دسته حقوقی و کیفری تقسیم می‌شوند. دعاوی کیفری دارای انواع مختلفی هستند که با توجه به نوع مجازات آن‌ها، دفاع در اینگونه دعاوی از اهمیت بسیاری برخوردار می‌باشد. بسیار پیش می‌آید که هریک از ما به هر علت گریبان‌گیر دعاوی کیفری گوناگونی بشویم، حال ممکن است خود مرتکب هریک از جرایم کیفری شده یا قربانی اینگونه جرایم قرار بگیریم.

در صورت مواجه شدن با اینگونه دعاوی، بهترین راه حل ممکن استفاده از یک وکیل دادگستری خبره و متخصص در امور کیفری می‌باشد تا با سیستم عدالت کیفری آشنایی کامل داشته‌ و نحوه و راه‌حل دفاع در اینگونه دعاوی را به خوبی بشناسد.

در ادامه با ما همراه باشید تا مفصلا در خصوص علت اهمیت حضور وکیل کیفری در شهریار صحبت کنیم.

دعاوی کیفری

یکی از مهم‌ترین و البته چالش‌برانگیزترین انواع دعاوی مطرح شده در مراجع قضایی، دعاوی کیفری است. سرمنشأ اینگونه دعاوی از جرایم و مجازات‌ها بوجود آمده و عموماً زمانی مطرح می‌شود که جان، مال یا آبروی شخصی مورد تعرض قرار گرفته است. به عبارت دیگر می‌توان گفت، دعاوی کیفری به هریک از انواع دعاوی گفته می‌شود که در ارتباط با جرم، مجرم و مسئولیت کیفری می‌باشد و منظور از جرم نیز هر نوع فعل یا ترک فعلی می‌باشد که در قانون مجازات اسلامی، جرم تلقی شده و برای آن مجازات در نظر گرفته شده است.

دعاوی کیفری شامل دو دسته می‌باشند…

دعاوی کیفری به دو دسته مهم تقسیم می‌شوند که عبارتند از؛

جرایم علیه اشخاص و جرایم علیه اموال.

جرایم علیه اشخاص

این دسته از جرایم همانطور که از نامش نیز پیداست به آن دسته از جرایمی گفته می‌‌شود که مرتبط با خود اشخاص یعنی فرد، بدن و اعضای وی می‌باشد مانند؛ توهین، تهدید، قتل و….

جرایم علیه اموال

جرایم علیه اموال نیز همانطور که از نام آن مشهود است به آن دسته از جرایم گفته می‌شود که در رابطه با اموال شخص اتفاق افتاده است باشد مانند سرقت اموال، تخریب اموال و….

وکیل-جرایم-کیفری-شهریار

متداول‌ترین دعاوی کیفری

همان‌طور که اشاره شد، دعاوی کیفری شامل انواع گوناگونی می‌باشند که هریک از انواع آن از اهمیت بسزایی برخوردار هستند.

برخی از مهم‌ترین و شایع‌ترین دعاوی کیفری عبارتند از؛

 • قتل
 • سرقت
 • ضرب و جرح
 • تهدید
 • توهین
 • تهمت
 • روابط نامشروع
 • زنا
 • کلاهبرداری
 • ربا
 • فروش مال غیر
 • فرار از دین و….

مراجع قضایی صالح به رسیدگی در دعاوی کیفری

مراجع قضایی صالح به رسیدگی در دعاوی کیفری عبارتند از؛

 • دادگاه کیفری ١
 • دادگاه کیفری ٢
 • دادگاه نظامی ‌
 • دادگاه انقلاب ‌
 • دادگاه اطفال و نوجوانان

وکیل کیفری در شهریار

همانطور که می‌دانیم و بدان نیز اشاره نمودیم، هریک از ما ممکن است در هر زمان و به هر علتی در طول زندگی‌مان قربانی هریک از انواع جرایم کیفری گوناگون چون کلاهبرداری، سرقت، فروش مال غیر یا… قرار بگیریم. در صورت وقوع هریک از جرایم فوق‌الذکر قاعدتاً بهترین راه‌حل ممکن استفاده از شخص کاردان و خبره در این زمینه است. چنانچه محل وقوع جرم یا محل اقامت مجرم در شهرستان شهریار باشد، بهترین راهکار مناسب استفاده از وکیل دادگستری کیفری در شهریار می‌باشد.

وکیل کیفری در شهریار با اطلاع از کلیه قوانین و مقررات حقوق جزای اسلامی و همچنین آشنایی کامل با عدالت کیفری کشور ایران و داشتن تجارب فراوان در مراجع قضایی گوناگون شهرستان شهریار و پیچ و خم مختلف آن، بهترین راهکار ممکن را پیش پای متقاضیان قرار خواهد داد.

بهترین وکیل کیفری در شهریار چه کسی است؟

شاید برایتان سوال باشد که بهترین وکیل کیفری در شهریار کیست و چه خصوصیاتی دارد؟

فی‌الواقع به شخصی می‌توان گفت، بهترین وکیل کیفری در شهریار است که علاوه‌بر داشتن تحصیلات تکمیلی مرتبط با حوزه وکالت و همچنین پروانه وکالت دادگستری از تجارب فراوانی در حوزه دعاوی کیفری گوناگون در شهرستان شهریار برخوردار بوده و پیچ و خم‌های گوناگون پرونده‌های مختلف کیفری را به خوبی بشناسد.

وکیل کیفری خوب در شهریار با توجه به تخصص و تبحر بسیاری که در حیطه پرونده‌های جزایی دارد در کوتاه‌ترین زمان ممکن شما را به نتیجه مورد نظرتان خواهد رسانید.

بهترین وکیل کیفری در شهریار دارای خصوصیاتی چون آگاهی و دانش در حوزه قوانین کیفری، تجربه در خصوص پرونده‌های کیفری، صداقت، امانتداری، انصاف و حسن اخلاق و رفتار بوده و با تجزیه و تحلیل جرم بوجود آمده و انتخاب بهترین عنوان مجرمانه جهت طرح دعوی، عموما بهترین نتیجه ممکن را نیز برای موکل خویش حاصل خواهد نمود.

وکیل کیفری در شهریار

چگونگی انتخاب بهترین وکیل کیفری در شهریار

حال که با خصوصیات بهترین وکیل کیفری در شهریار آشنا شدیم، شاید برایتان سوال بوجود آمده باشد که چگونه می‌توان بهترین وکیل کیفری در شهریار را انتخاب نمود؟

با توجه به عصر و زمانه‌ای که در آن قرار داریم و با پیشرفت تکنولوژی، یافتن و انتخاب بهترین وکیل کیفری در شهریار یا هر کجای دیگر این کره خاکی، آن‌قدرها هم کار سخت و دشواری نیست.

انتخاب برترین و باتجربه‌ترین وکیل کیفری در شهریار از طریق مراجعه به وب‌سایت‌های اینترنتی گوناگون از جمله سایت اینترنتی پیش رو و همچنین علاوه‌بر آن، انجام تحقیقات از طریق سایر افراد و موکلین پیشین یا افرادی که با اینگونه دعاوی پیش از این بسیار سروکار داشته‌اند به راحتی امکان‌پذیر خواهد بود.

مهارت‌های یک وکیل کیفری برتر در شهریار

حال علاوه‌بر موارد فوق‌الذکر، یک وکیل خوب در شهریار باید دارای کدام مهارت‌ها باشد تا بتوان وی را از میان سایر وکلای شهریار انتخاب کرده یا لایق صفت برتر برشمرد؟

همانطور که قطعا می‌دانید، هریک از حرف و مشاغل مستلزم داشتن مهارت‌هایی است تا بتوان در آن شغل یا حرفه به موفقیت رسید. حرفه وکالت نیز از این قاعده مستثنی نمی‌باشد. مهارت‌های لازم جهت شناخت یک وکیل دادگستری متبحر و برتر در شهریار دارای مهارت‌هایی چون دانش و آگاهی در حیطه قانون جزا و جرم‌شناسی، تجربه در حیطه پرونده‌های گوناگون کیفری، فن بیان خوب، قدرت کلامی و نحوه برقراری مناسب با افراد مختلف، توانایی تنظیم صحیح لوایح و گزارش، روانشناسی خوب، رفتار بدن مناسب، قدرت تجزیه و تحلیل و حل مسایل گوناگون و… است.

اهمیت استخدام برترین وکیل کیفری در شهریار

حال که با بهترین وکیل کیفری در شهریار و همچنین مهارت‌ها و خصوصیات وی آشنا شدید، بهتر است به این مهم بپردازیم که اصلا چرا باید از وکیل کیفری در شهریار استفاده نمود و علت اهمیت مشاوره از برترین وکیل کیفری چیست؟

از قدیم گفته‌اند در هر کاری بهتر است که کار را بسپرید دست کاردان. دعاوی قضایی نیز نه تنها از قاعده فوق مستثنی نیستند، بلکه به جهت اهمیت ویژه‌ای که دارا می‌باشند مراجعه فوری به کاردان در زمینه فوق یا همان وکیل متخصص از هرچیزی واجب‌تر است.حال در میان دعاوی گوناگون قضایی، دعاوی کیفری نیز به علت اهمیت بسزایی که داشته و همچنین نوع مجازات اینگونه دعاوی چون حبس، شلاق و…، مشاوره و استخدام وکیل دادگستری از اهمیت ویژه‌ای برخوردار خواهد بود.

کلام پایانی…

از همراهی شما خوبان سپاسگزاریم. چنانچه در خصوص دعاوی کیفری گوناگون سوالی داشته یا قصد اخذ مشاوره یا استخدام وکیل دادگستری کیفری خبره در شهریار را دارید با ما در ارتباط باشید. گروه وکلای ما با بهره‌گیری از برترین و خبره‌ترین وکلای پایه یک دادگستری و مشاورین متبحر در زمینه های حقوقی و کیفری و خانواده مانند وکیل طلاق در شهریار در خدمت شما خوبان می‌باشند.

 

برترین وکیل کیفری در شهریار دارای چه خصوصیاتی است؟

برترین وکیل دادگستری کیفری در شهریار دارای خصوصیاتی چون تخصص، تبحر، تجربه در خصوص پرونده‌های کیفری، صداقت، امانتداری و انصاف و حسن اخلاق می‌باشد.

 

چگونه بهترین وکیل کیفری در شهریار را بیابیم؟

جهت یافتن بهترین وکیل کیفری در شهریار راه‌های گوناگونی وجود دارد اما یکی از راحت‌ترین طرق و البته بهترین آن استفاده از گوگل و سایت‌های حقوقی مختلف از جمله سایت پیش رو می‌باشد.

 

 

4.5/5 - (48 امتیاز)

پیشنهاد می کنیم این مطالب را هم بخوانید

وکیل طلاق در مارلیک و آشنایی با بهترین گروه وکلا در این منطقه

وکیل طلاق در واقع همان وکیلی است که به امور خانواده که یکی از زیر مجموعه‌های آن طلاق است می پردازد. طلاق خود به سه نوع طلاق از ناحیه زوج، طلاق از ناحیه زوجه ،طلاق توافقی تقسیم…

بازدید: 524 نفر
1402/06/22
خواندن این مقاله

طلاق از طرف مرد در فردیس و آشنایی با مراحل و مدارک آن

طلاق خود به سه نوع طلاق توافقی در مالی طلاق از طرف مرد در فردیس و طلاق از ناحیه زوجه زن می باشد. که این انواع طلاق روش‌ها و راه‌های متفاوتی برای اجرا و صدور رای دارند…

بازدید: 463 نفر
1402/07/06
خواندن این مقاله

حق طلاق در فردیس

یکی از مواردی که زن در طی عقد نکاح می‌تواند آن را شرط کند وکالت در طلاق است. اگر زن بخواهد از این حق استفاده کند نیاز است که شرایطی داشته باشد. برخی از درباره تفاوت حق…

بازدید: 779 نفر
1402/05/20
خواندن این مقاله

طلاق توافقی در اندیشه و مزایای داشتن وکیل

در ابتدا باید بگوییم که گروه وکلای فروکیل در این زمینه مقاله‌ای تحت عنوان طلاق توافقی در مارلیک گردآوری کرده حال ما در این مقاله طلاق توافقی در اندیشه را بررسی می‌کنیم. طلاق توافقی در اندیشه نوعی…

بازدید: 379 نفر
1402/08/17
خواندن این مقاله

وکیل در اندیشه و ملارد با سابقه و تبحر بالا

در اندیشه و ملارد نیز همانند سایر شهرستان های اطراف تهران، مشکلات حقوقی رو به افزایش بوده و افراد را به آن واداشته که مراجعات مکرر برای پیگیری پرونده خود به دادگاه حقوقی، کیفری داشته باشند. غالبا…

بازدید: 473 نفر
1402/07/03
خواندن این مقاله

مشاوره حقوقی در فردیس به صورت رایگان

قبل از انجام هر کار حقوقی، دریافت مشاوره حقوقی بسیار اهمیت دارد. یکی از مهمترین توصیه ما این است که اگر قصد دارید در فردیس کارهای حقوقی خود را با موفقیت جلو ببرید از مشاوره حقوقی در…

بازدید: 2672 نفر
1402/05/15
خواندن این مقاله

سوالات و نظرات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تلفنی رایگان مشاوره تلفنی رایگان - 09426001202 مشاوره تلفنی رایگان - 09197969367 وکیل اداره کار - 09903446741 وکیل اداره کار